Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért várják el az emberek,...

Miért várják el az emberek, hogy kiírjam Facebook-ra, hogy hol voltam nyaralni?

Figyelt kérdés

Voltam nyaralni már 3x és mindig letámadtak, hogy miért nem írtam ki..

Legutóbb Horvátországban voltam 1 hétig, haver üzenőfalon megkérdezi tőlem hogy milyen volt Horvátország.Válaszolok erre odaír ismerősöm hogy "Jesszus te voltál Horvátországba?".Mondom igen.Erre a válasz "Dehogy is voltál csak kamuzol, nem írtad ki az üzenőfaladra".És még 2 másik ember is emiatt írt.Azelőtti nyaralásomnál megint megszóltak páran.

Haveromnál is így van, nem hiszik el hogy volt nyaralni ha nem írja ki a falára.

Komolyan már idáig süllyedtünk, hogy csak akkor mehetek nyaralni ha kiírom arra a sz*rra?Lassan már az esküvő is csak akkor lesz hivatalos ha átváltjuk a kapcsolatstátuszt..



2014. júl. 26. 11:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem posztoltad akkor semmit sem ér a nyaralás. :D
2014. júl. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagy ivbe belesz..rok, hogy mit hisznek el. Amugy, miert olyan fontos neked, hogy elhiggyek?
2014. júl. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez így működik. Ha nem írod ki, hogy voltál edzeni, akkor az izmaid nem fejlődtek semmit, ergo az edzés meg sem történt :)

Én nem nagyon foglalkoznék ezzel. Aki ilyen sötét, hogy a facebookon éli az életét, azzal nem kell foglalkozni. Van mindenkinek magánélete, és maga dönti el, hogy ki-mit akar megosztani a nyilvánossággal. Ha valakinek ez nem tetszik, akkor nyugodtan elmehet melegebb éghajlatokra.

2014. júl. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Baromság... Ha kiírod, az kb egyenlő annyival, hogy "hééé, emberek, egy hétig üres a házam, törjetek csak be nyugodtan!" Soha nem írnám ki, hogy nem leszek otthon, max a legközelebbi barátaimnak mondom el, hogy ne keressenek...
2014. júl. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Há-há-há.


Mondd nekik, nem a gép előtt éled az életed. Ha nem hiszik ő bajuk.

A FB meghülyít néhány embert. Ha törölnéd magad, tán azt mondanák, ha meglátnak az utcán: "Á, te nem is létezel, nem köszönök neked." Röhej.

2014. júl. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerencsére kezd lecsengeni ez a facebook láz. Szörnyű évek voltak.


24F

2014. júl. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6-os!

Szerencsetlensegre beindult az instagram, twitter laz! Nem vettem eszre, hogy a Facebook kezdene lecsengeni. Tosden is csak megy fel az ara.

2014. júl. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: dehogy kezd lecsengeni! :o ugyanolyan megszállottak az emberek, van aki 0-24 elérhető fbn... főleg a fiatalok... én ritkán használom, alig posztolok vmit. a nyaralásos dolgot én is észrevettem, hogy szkeptikusan néznek arra aki nem írja ki h épp nyaral :D
2014. júl. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehet, szeretnének szép képeket nézegetni azokról a helyekről, ahol jártál.

Nem kell velük foglalkozni, ha akarod kiírod, ha nem, nem.

2014. júl. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

aki nincs fent fb-n az nem is létezik.


Imádom a nemlétezést!

2014. júl. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!