Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Soha nem voltam fent Facebook-...

Soha nem voltam fent Facebook-on, mert úgy éreztem felesleges és úgyse érdekelnék senkit, viszont pár napja gondolkozom rajta, hogy mégis regisztráljak. Szerintetek?

Figyelt kérdés
18/L

2014. júl. 21. 16:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt hozzáteszem, hogy a legfőbb okom az volt, hogy ne tudjanak velem kapcsolatba kerülni, ha valakinek szüksége van a társaságomra, az jöjjön oda hozzám. Csak néha tényleg nagy szükségem lenne nekem is arra, hogy másoknak tudjak írni, de úgy elég nehéz, ha még a telefonszámukat sem tudom. Nem tudom, mit csináljak, igazából idegesítenek a körülöttem élő emberek, de néha jó lenne ha fontos dolgoknál egyből kapcsolatba tudnék kerülni velük.
2014. júl. 21. 16:20
 2/7 anonim ***** válasza:
Én pont ezt gondoltam. De egy ismerősöm haragudott, hogy nem tud ott velem irkálni és ezért regisztráltam. Megszerettem különben, sőt az okostelefonomról is szoktam reggel neki képeket küldeni, ahogy gyalogolok az utcán.
2014. júl. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ezzel a mentalitassal ha regisztralsz is, kb. 2nap mulva torlod magad. sajat tapasztalat. kulonben meg mit akarsz olyantol, akinek nem tudod a szamat sem. amugy szerintem felesleges a fb.
2014. júl. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocs,erről ez jutot eszembe! x"DD


[link]

2014. júl. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Azt hozzáteszem, hogy a legfőbb okom az volt, hogy ne tudjanak velem kapcsolatba kerülni",


Miért is?


"ha valakinek szüksége van a társaságomra, az jöjjön oda hozzám."


Értsd: inkább arról van szó, hogy amikor neked van másokra szükséged, akkor ugráltatsz másokat. :)


"Csak néha tényleg nagy szükségem lenne nekem is arra, hogy másoknak tudjak írni, de úgy elég nehéz, ha még a telefonszámukat sem tudom. Nem tudom, mit csináljak, igazából idegesítenek a körülöttem élő emberek, de néha jó lenne ha fontos dolgoknál egyből kapcsolatba tudnék kerülni velük."


Miért érzed nagy szükségét annak, hogy TE tapadj másokra, és akkor, amikor segítséget akarsz kérni, és miért gondolod, hogy mások elől elzárkózni a legjobb megoldás?


Ha nem kamuzol, kicsi lány, akkor valami gáz van veled és elég nagy, különösen a kapcsolatteremtés és - tartás körül. Anyukádat szívesen fenéken billenteném, mert ez az ő bűne.


Nyugodtan regisztrálhatsz. Ma már mindent le lehet zárni, ki lehet zárni, nem kell megadni semmit szinte magadról, ha nem akarsz. és ha nem akarsz lógni a neten, akkor nem is fogsz függeni a nettől. És ha meguntad, akkor egyszerűen törlöd magad.


Viszont egyet jó tudni: ha mindig csak te vársz el másoktól és azonnali segítéget, de te nem vagy ott, amikor a másiknak kellene ugyanez, akkor előbb-utóbb magadra maradsz.

2014. júl. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

# 3: Ettől tartok én is, ezért gondolom meg magam minden nap, mert "úgyis csak törölném magam".


# 5: Hű, erről az oldalról még nem is néztem ezt a dolgot.

Nagyon sok mindenben igazad van. Kapcsolatteremtés és -tartás kapcsán tényleg "gáz" van velem, ezért nem tudtam a mai napig rávenni magam, hogy Facebook-ra regisztráljak. Tényleg nem kéne elzárkóznom tőlük, ez tény. Csak nehéz dolog ez szociális fóbiás létemre.


Egyébként nem csak a saját javaimat nézem. Nagyon sokszor mondták már nekem, hogy "majd fészen írok", én meg mondtam, hogy nincsen. Szóval ők is keresnének engem ha tudnának, csak nem tudnak.

2014. júl. 21. 23:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Csinálj egyet, már csak azért is jó, hogy az osztály csoportjához tudsz csatlakozni. (engem sem érdekelt, azután csináltam, hogy tök fölöslegesen bementem nulladik órára mert este 10-kor szólt tanár face-en, hogy elmarad)

Na meg ha eleve vannak akik keresnének ott, legalább velük tudsz beszélgetni. Nem mondom, hogy rajta kell lógni, de nagyon hasznos tud lenni.

2014. júl. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!