Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem tudok beilleszkedni az...

Nem tudok beilleszkedni az osztályba, de lent kifejtem?

Figyelt kérdés
Most leszek 10.es egy Gimnáziumban, és még mindig nem sikerült beilleszkednem az osztály ,,közösségben,,. Mindenki állandóan azzal cseszeget, hogy meleg gyerek meg stb... Igen, meleg vagyok, de ezt nem is vállalom fel és nem is az a meleges meleg vagyok, hanem egy rendes, megértő, segítőkész ember vagyok. És az a baj, hogy a fiúk igazából úgy is viszonyulnak hozzám, hogy a meleg gyerek, a lányok meg mégrosszabbak. Azt hittem, hogy legalább akkor közéjük sikerült beilleszkednem, de ez nem igaz mert MIND kétszínűek és mind elárultak engem, és olyan dolgokat csináltak, hogy pl. szerveztem nekik egy bulit és meghívtam a lányok többségét akik a barátjuknak neveztek engem, és már több órája takarítottam meg minden és tök vártam hogy jöjjenek, amikor kaptam az üzeneteket hogy nem tudunk jönni bocs. Én meg már 1 hete szóltam nekik, és 10.000 Forintnyi értékben vettem is kaját a grillhez. De ez csak egy volt a sok közül. És egyszerűen igazából mondjuk most már azokat a lányokat is ,,leszarom,, mert tényleg már csak 3 év van és aztán húzok ki Amerikába vagy Angliába, de mégis egy részem fél, hogy megyek 10.be és ez lesz. Én mindent megtettem... Szerintetek mi az amit még tennem kéne? :S
2014. júl. 26. 22:07
 1/10 anonim válasza:
Semmit nem kell tenned. Viselkedj természetesen és inkább húzd meg magad. Ne adj okot hogy rólad beszéljenek, hagyd amíg ez leülepszik és akkor talán jobban viszonyulnak hozzád. Arra vigyázz hogy ne engedd hogy ez tönkretegyen vagy nagyon megviseljen mert később nem tudsz majd szabadulni a rossz emlékektől. Amúgy még 3 éved van és 1 év alatt nem mindenki tud feloldódni egy közösségben. Hidd el hogy később egyre jobb lesz majd.
2014. júl. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
ha gondolod beszélgethetünk, írj privit :)
2014. júl. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom, csak ez meg nagyon furcsa mert általánosban meg én voltam, úgymond az egyik meghatározó személy a közösségben. Mindenki jött állandóan a bulimra meg stb... És azok a barátok még mindig megvannak, csak hát mégsem velük kel eltöltenem 7 órát egy napon általánosságban... De köszönöm a választ!
2014. júl. 26. 22:19
 4/10 anonim válasza:
na komám.. Kiállsz eléjük s belemondod a szemükbe a tutit.. S amelyik pali elkacagja magát vagy pofázik, odamész, s bevágsz neki.. Ha taposol tisztelnek! Ennyi az egész
2014. júl. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9ben mindig nagy a széthúzás. 10.ben majd jobb lesz.
2014. júl. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy én nem nagyon vagyok az a verekedős fajta, csak akkor verekszem, ha önvédelemről van szó. De azért értékelem a kreativitásodat!!! :)
2014. júl. 26. 22:26
 7/10 anonim válasza:

Én hasonlóan vagyok,még hátra van 3 évem a középsuliból (5 évesen vagyok, nyelvi előkészítős voltam). Első évben először próbáltam beilleszkedni az osztályba. Először a fiúk egy csoportjával voltam el, utána a lányokkal. De senkivel sem tudtam úgy igazán. Aztán jött a második év, amikor másik osztályból megismerkedtem pár emberrel és rájöttem, hogy nem is kellenek nekem annyira az osztálytársaim ahhoz, hogy jól érezzem magam. A lányok osztályban mind túlságosan "városiak" nekem, beképzeltek, folyton olyanról beszélnek, ami nem érdekel engem és képszínűek, de nagyon.

Csak meg kell találni a megfelelő társaságok, és érezd jól magad velük, osztályod meg ne érdekeljen. :)

2014. júl. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Jövőre is ugyanabba a suliba mész? Lehet csak az osztályközzöséggel van baj.
2014. aug. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen. Ugyan abba...
2014. aug. 7. 15:31
 10/10 anonim válasza:
50%

Uhhh tudom hogy már nagyon régi kérdés, de muszáj leírnom, hogy szívesen lettem volna a barátod :D én pont olyan vagyok, aki teljes mértékben elfogadja és támogatja a melegeket(pedig hetero vagyok). Mindegy, most biztos fura ezt olvasni, de én nagyon szeretnék egy meleg barátot igazából,Nem tudom, egyszerűen ugy érzem, hogy velük sokkal jobban meg tudnám értetni magam, és sokkal jobb viszonyt tudnék kialakítani velük, mint a mai felszínes, felvágós r**ancokkal, és a f**kboyokkal. Na mindegy, valamiért muszáj volt leírnom:D

Sajnálom, hogy nem volt még lehetőségem melegekkel barátkozni

15/L

2020. febr. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!