Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha valaki 2 év alatt nem...

Ha valaki 2 év alatt nem tudott beilleszkedni egy középiskolai osztályba, akkor oda mostmár nincs is esélye beilleszkedni?

Figyelt kérdés
Ha az osztálya totál levegőnek nézi, és nézte is szinte mindig.
2013. szept. 13. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi. Én már az első héten összespanoltam mindenkivel,sőt még az évfolyamból is sok embert ismerek.
2013. szept. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
De van esély, de minek? Két év múlva elváltok, utána már senki nem emlékszik semmire. Én már alig emlékszem pár osztálytársamra. Én sem sokat szóltam hozzájuk, inkább tanultam, hiszen azért jártam oda, nem barátkozni. Szerintem csak tanulj, a jövődet építsd.
2013. szept. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

"Én sem sokat szóltam hozzájuk, inkább tanultam, hiszen azért jártam oda, nem barátkozni. Szerintem csak tanulj, a jövődet építsd."


Te csak simán antiszociális vagy érdektelen vagy/voltál, normális ember nem egymagában akar eltölteni 4 évet az iskolában.


A középiskola nem egy húzós dolog, nem kell mindent félretenni azért, hogy pl. ha végeztél bejuthass arra az egyetemre ahova szeretnél. Rengeteg kitűnő, ugyanakkor nagyon is szociális ember létezik.


Kérdezőnek meg: valószínűleg nem leszel már "meghatározó" az osztályéletben, de igen is lehet sokat előrelépni, pl a szintén kicsit visszafogotabb emberkékkel összehaverkodni stb.

Ne maradj ki a közös programokból, szóval tegyél az ügy érdekében.

2013. szept. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Valószínűleg esélytelen, de nem katasztrófa, ha nem találsz magadnak társaságot egy ilyen kis közösségben.
2013. szept. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dehogynem van. :)

9.-ben senkivel nem beszélgettem. Sőt, a legtöbbször, amikor szembe jött valamelyik osztálytársam az utcán nem is köszönt nekem. Nagyon magányosan éreztem magam, tök rossz volt, de nem mertem senkihez sem közeledni.. egyedül ültem az első padban, csak egy halál igénytelen lány másolta le néha a házimat, akit mindig kiröhögtek. Egyszer az üdítőmből is ivott.. fúj.

10.-ben jött egy új lány az osztályba. Na, ő elkezdett beszélgetni velem. Karácsonykor még csak ismerkedtünk egymással, viszont júniusra már olyan jó barátnők lettünk, hogy átmentünk egymáshoz, stb.

Idén vagyok 11.-es, és mostmár a többiek is befogadtak! A barátnőm jóban lett mindenkivel, így már nekem is köszönnek, velem is beszélgetnek, tök jó.:) Ha nincs mellettem még kicsit magányosan érzem magam, mert akkor mások sem úgy viszonyulnak hozzám, mint amikor ő is ott van.. nem baj, azért már befogadtak asszem. :33 ^^

2013. szept. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!