Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A SWAG és a YOLO mit rövidít?...

A SWAG és a YOLO mit rövidít? Azt tudom h mind2 azt jelenti h menő csak nem tudom h mit rövidít

Figyelt kérdés
:))

2014. júl. 27. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ju onli liv vánsz
2014. júl. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Most divatba jönnek a swagyolo kérdések? :(
2014. júl. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
88%

Biztosan tudom, hogy a YOLO az "You Only Live Once" (Csak egyszer élsz)

A SWAG roviditese nagyon vitatott, mert tobb verzio van belole (l."SWAG" kifejezést a korai 1960-

as években találta ki egy csoport

meleg férfi Hollywood-ban. Ez volt

a "Secretly We Are Gay" (Titokban

melegek vagyunk); vagy egyszeruen a menokre mondjak)

2014. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

"Swag( melléknév ): kiejtése: "szveg". 2013 talán egyik jelszava volt itthon a swag. Több mindent jelenthet, de legtöbbet melléknévként használják. Definiálni nagyon nehéz, kísérletet mégis teszünk rá. A swag egy halmaz, melynek elemei: menő, laza, gizda, divatos, vagány, fasza, szép, cool, trúúú. Az szveg margójára pedig csak annyit, Amerikában a '60-as évek környékén egy tucat homoszexuális hívta magát így Secretly We Are Gay."


"SWAG=Secretly We Are Gay

Titokban melegek vagyunk"


"Yolo jelentése nem bonyolult: "You only live once"."

2014. júl. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
A swag az nem szajrét jelent angolul?
2014. júl. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Hát ha a swag gyerekek tényleg a menők akkor milyen világban élünk?nem számít már semmit a tudás a szeretet vagy a család?csak az lett a lényeg hogy miket posztolsz facebookra mennyire tudod magadnak bephotoshopolni az izmaidat és hogy nem tudod rendesen a fejedre húzni a baseball sapkát.ha ezt valaki most elolvasta biztos azt gondolhatja hogy egy nagymama vagyok vagy valami öreg zsémbes ember aki nem nyitott a "modern"fiatalok felé,de nem,15 éves vagyok,fiú.remélem valakiknem felnyitottam a szemét.

UI:ne próbáljatok haveroknak megfelelni ha az is swag yolo mert ő sem tudja mit csinál,valahol ő is csak megfelelni akar.

2014. aug. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mesikeh05 válasza:

Melleknevkent meno. Roviditeskent:

Yolo: you only live once = egyszer elunk

Swag: secretly we are gey = titokban melegek vagyunk

2018. aug. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!