Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nagyon ribis így...

Szerintetek nagyon ribis így öltözködni suliba? Miért szólnak be nekem?

Figyelt kérdés

Volt már olyan, hogy beszóltak azért, amiért így öltözködtem. Szerintem teljesen normális, minden menő csaj így öltözködik, de ők meg elég nyomik. Szerintem csak irigykednek.

Szóval: Egy fekete spagettipántos felső ( a háta ilyen átlátszó csipkés, meg arany színű láncos nyaklánc ,és egyszerű fekete rövid gatya, meg tornacipő. A melltartóm miatt is állandóan beszólogatnak a nyomorékok, mert push up-os. Szerintem semmi közük ahhoz, hogy nekem mi tetszik.

14/l



2014. jún. 11. 22:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%

ez azért még nem ribis

értem mi a bajuk, de szerintem ez még pont belefér a normális kategóriába, akkor is ha csak 14 vagy

2014. jún. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%

Ilyen belvárosi hipszter ringyó hatását kelti.


"minden menő csaj így öltözködik"


Minden menő csaj ízléstelenül öltözködik, és csak egymást között menők, mert általában kiröhögik őket magukban az emberek.


19/f

2014. jún. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
53%
Az iskola nem divatbemutató helyszíne. Én az igazgató helyében már rég kivágtalak volna.
2014. jún. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha a sortod épphogy takarja a feneked (vagy tán nem is), a melled a nyakadban a push-up-tól, a melltartópántod pedig kilóg... akkor ugyancsak NEM iskolába való (és akkor finoman fogalmaztam)!
2014. jún. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%

Minek neked push up kislány?:D Egyáltalán van már mit belerakni?:P


Te is csak egy tucatkislány vagy, aki nagylánynak hiszi magát.

2014. jún. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
98%
Talàn fejlettebb vagy a tàrsaidnàl?
2014. jún. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
vagyis kivan a feneked a nadrágból, a felsőd meg alig takar valamit....nem akarlak elkeseríteni, de amikor a 100-as úton megyek, az út melletti lánykák kb hasonló szerelésben vannak...
2014. jún. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
35%

Porbafingó 14 èves kisgyerekektöl ne vàrj màst! Kèt dolgot tehetsz :

1. Úgy öltözöl, hogy megfelelj nekik, vagy.....

2. lesza.....d öket ès azt veszel fel, amiben jól èrzed magad!

2014. jún. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%

" minden menő csaj így öltözködik"

csak ezen akadtam fenn

2014. jún. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
54%

Az Iskola egyfajta munkahely, oda normálisan fel kell öltözni. Viszont 30+ fok van, érthető, ha meleg van. Ha a rövidnadrágból nincs ki a feneked, és a melled sincs kint, akkor nincs vele gond. Az, hogy milyen melltartót hordasz senkinek sem a saját ügye, az csak a te dolgod.

Komolyan, milyen világ az, ahol egy 14 éves kislányt is megszólnak az öltözködése miatt, mikor odakint 40 fok van? ....

2014. jún. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!