Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyetemen sok bulis ember...

Egyetemen sok bulis ember van? Még tudok én is bulis lenni? Hogyan viselkedjek, hogy bevegyenek olyan társaságba, akik bulisak?

Figyelt kérdés

Gimiben volt az osztály fele majdnem aki bulis volt, mindig mentek inni, és buliztak. Nem feltétlen diszkó hanem kocsma, pub, fesztivál, egymáshoz.

Én nem velük kezdtem el barátkozni ezért nem is ittam, meg buliztam, így soha nem hívtak. :D


Most fogok egyetemre járni, ott még betudok olyan társaságba illeszkedni, akik bulisak?

Vagy látni fogják rajtam, hogy én ilyen nem voltam eddig, most mit akarok?


Hogyan viselkedjek? Van erre valami dolog, hogy kiket vesznek maguk közé?

Nem a piálás a cél, hanem a hangulat tetszik, mert ők mindig lazán vették a dolgokat! :)

18f



2014. júl. 29. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre való a gólyatábor. Ott elég hamar kiszúrni, hogy ki "bulis" arc, csak annyi a dolgod, hogy hozzájuk csapódj.
2014. júl. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok bulis, de folyton hívnak.


Még ha a gólyatábort kihagyod akkor is lesz bőven esélyed. Faceen is állandóan jönnek az értesítők.


Elmész egy két ilyenre és ott úgyis találsz ivópajtást, utána meg hívnak majd mindenfelé maguktól is.

2014. júl. 30. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez volt a helyzet. 18 éves koromig nem buliztam szinte soha. Nem volt társaságom. Elkerültem egyetemre, (igaz a gólyatáborba nem voltam) és megfogadtam, hogy minden bulin részt fogok venni. Főként az elején fontos, hogy jelen legyél a programokon. Akkor alakulnak ki a 'klikkek'. Ha teheted, a gólyatábort se hagyd ki :) Én most idén bepótolom, csoportvezetőként :)
2014. júl. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!