Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Aki interneten épít emberi...

Aki interneten épít emberi kapcsolatokat, abból egy magányos alak lesz aki senkinek se kell?

Figyelt kérdés
Egy tizenéves fiatal, aki folyton azon lóg, ott barátkozik, építi a kapcsolatait, javarészt tőle messzebb élő emberekkel.
2014. aug. 1. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz. Megunhatod a netet és felállhatsz onnan. :D
2014. aug. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem. Szerintem nem. Lehet, hogy a virtualis kapcsolatokbol szemelyes kapcsolatok, baratsagok, esetleg tobb fog, fognak kialakulni.


Sokszor elony az internetes ismerkedes. Konyebben megszuntethetsz egy kapcsolatot, vagy elore tudod, hogy kivel fogsz talalkozni, vagy legalabbis tobbet, mint abszolute latatlanban letrejovo talalkozasok eseten.


De azert menj emberek koze, ok? Az nem art, ha valamilyen merce szerint szelektalsz.

2014. aug. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem rengeteg internetes ismerősöm van, akikkel már személyesen is összejárok, sőt a páromat is neten ismertem meg.
2014. aug. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!