Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kell emberi kapcsolatok...

Hogyan kell emberi kapcsolatokat kialakítani?

Figyelt kérdés
Valami tipp? Van esetleg olyan tanfolyam vagy ilyesmi, ahol ismerkedni tanítják az embereket?
2014. aug. 1. 14:10
 1/1 Különlegescsajszi ***** válasza:
60%
nagyon egyszerű. Én is meg sem gondoltam,hogy ennyire. Ma pl. a melóhelyen,(ahol egész jó a társaság,csak a munka a nehéz)szinte egész nap beszélgettem egy fiúval,ismerem is,a volt kapcsolatáról kezdődött a beszélgetésünk,aztán az élet dolgairól.. Aztán én is belejöttem..! Már a végén azt hallottam vissza a többiektől,hogy van köztünk valami..! Bírom az ilyet.. Ha két ember elkezd szóban elegyedni,már azt hiszik alakul valami.. -.- Nekem kapcsolatom van,igaz most válságban van,és remélem,hogy meg menekül,soha senkiért és semmiért nem hagynám el a páromat !!!! Amúgy közvetlennek és barátságosnak kell lenni,és akár barátság is kialakulhat,inkább munkahelyen fordul ez elő,amikor összecsiszolódnak az emberkék! Szerintem nem nehéz !! Egy próbát megér !!!
2014. aug. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!