Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nincs Facebookom. Gáz? 16/F

Nincs Facebookom. Gáz? 16/F

Figyelt kérdés
Az osztályból egyedül én nem vagyok fenn rajta, emiatt kisebbfajta kuriózumnak számítok. Én sosem éreztem szükségét, hogy regisztráljak, meglehetősen visszahúzódó természetű vagyok. Néha ugyan kicsit nehéz a projekteket kivitelezni velem, de meg szoktuk oldani.

2014. aug. 12. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Elég gáz hogy ha ide betudtál regelni, oda meg nem
2014. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Hát gáznak nem gáz, de mint említetted így neked is nehezebb.

Egyébként már kezd ki menni a "divatból", úgy értem oda is inkább már az idősebb korosztály regisztrál be, mint anno az iwiw-re, a fiatalok meg szép lassan kezdik elhagyni.

2014. aug. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát furcsa. Én is ilyen anti arc voltam mindig is, és amikor kezdett divatba jönni, úgy voltam vele hogy nekem ugyan nem kell. Aztán valahogy csak be adtam a derekam. Gyorsan és dinamikusan el tudom vele érni az ismerőseimet akik akarok, és nem kerül pénzbe. Plusz buli képek ott kerülnek fel a zárt csoportokba. Míg tanuló voltam különböző osztálycsoportokból nagyon sok értékes információhoz jutottam stb... Mondjuk azért a véglet nem lettem, akik non stopba fent vannak és figyelik hogy mi történik. Mivel okostelefonom nincs, így a szgép előtt ülésel merül ki nálam a facebookozás.
2014. aug. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nem gáz. nekem sincs, és eddig nem volt gond emiatt. :)

19F

2014. aug. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves első, ez a két oldal ég és föld. Itt anonim tudok maradni, és pontosan ez a legnagyobb bajom a Facebookkal: tele van aberrált egyénnel (jó, persze nem mindenki az, de vannak akik túllépik a normalitás határát). Én ha nagyon el akarok érni valakit, azt megteszem telefonon, vagy személyesen, aki meg nem akarom, hogy elérjen engem, annak meg nem adom meg a lehetőséget
2014. aug. 12. 22:58
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja és a második válaszolónak, még annyit, hogy e-napló is tökéletesen megfelelne a célra, csak iszákos partyarcok meg persze kerülik, mint a leprást.
2014. aug. 12. 23:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Az a jó... Én mondjuk fent vagyok, a nevemmel meg a szül. évemmel aztán ennyi. Pár ember van fent kb. 20 meg bent vagyok az osztály csoportba (ezt gondolom nem kell magyarázni) aztán ennyi. Ha nem kéne a csoport nem is lennék regelve, akinek meg nincs szüksége rá, az örüljön neki. Gáznak meg max. annak gáz aki ilyen facebook függő veréb.
2014. aug. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nincs is facebookod honnét tudod mivel van teli?

Máskülönben meg azt jelölsz be ismerősként akit akarsz, a valóságban is vannak idióták mégse barátkozol velük...

Semmi hátránya nincs a facebooknak, kapcsolattartásra, képek megosztására tökéletes, az egy dolog h valaki egész nap rajta lóg, de alkoholisták is léteznek és akkor most ezért ne igyak sört?

Azt meg ne hidd hogy valakit érdekel hogy van e facebookod vagy nincs, manapság ez már olyan mint a telefon szinte mindenkinek van....

És az hogy van facebookod nem azt jelenti hogy felteszed minden reggel mekkorát szartál, vagy hányszor rejszolsz egy nap, pusztán annyi hogy ott vagy, ott a neved, esetleg egy profilkép és ennyi. Magyarul azt osztasz meg magadról amit akarsz, tehát nem értem milyen anonimitásról beszélsz, talán félsz hogy az ismerőseid megtudják hogy hívnak, vagy hogy nézel ki?


Igazából másoknak nehezíted meg, ha esetleg kell valami akkor nem tudnak könnyedén elérni, esetleg ha vmi iskolai dolgot írnak ki az osztálytársaid akkor csak te nem látod/téged kell külön felkeresni...


De ha te azt hiszed hogy vmilyen "kuriózum" vagy akkor hajrá..


Még1x röviden: a válasz hogy gáz e, nem, nem az, mint ahogy az se gáz ha nincs mobilod, de azért hasznos az a mobil, nem?


első

2014. aug. 13. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz. Miért kellene neked kiraknod magad egy közösségi oldalra, ahol minden további nélkül hekkerek guberálhatnak a személyes dolgaid közt? Nekem az oldalam le volt védve, csak az ismerőseim láthatták, de még így sem mertem megosztani semmilyen személyesebb infót (szülinap, lakhely, stb.). Aztán apukám fiókját feltörték, engem zaklatni kezdtek és törölnöm kellett. Most kénytelen voltam csinálni egy másik fiókot, mert sportolok és az egyesület nem a honlapjára, hanem facebookra írja ki, hogy mi lesz, mikor, hol, hányra kell odaérni, stb. Álnevet használok, csak az egyesületi ismerősök tudják, hogy én vagyok és csak anonim képeket rakok fel (olyanokat amiket máshonnan töltöttem le). Szerintem ez így nem olyan gáz, az osztálytársaim úgy tudják nincsen, úgyhogy megoldjuk: skype, gmail. Szerintem nekik is kéne tudni igazodni...
2014. aug. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

#9-es vagyok

És nem is baj ha nem regisztrálsz be oda, nem kell sodródni a tömeggel. Függővé tud tenni; jópár barátságom tönkrement a facebook miatt.

16l

2014. aug. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!