Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nincs facebookom, nem is...

Nincs facebookom, nem is akarok, felsőoktatásban ez tényleg nagy hátrány lesz TANULÁS szempontjából?

Figyelt kérdés
attól félek,hogy nem fognak hozzám időben eljutni a dolgok
2013. aug. 29. 21:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem, van már forma is ahol kommunikálhattok az évfolyamtársakkal. pl. közös email
2013. aug. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban igen, hátrányt jelent. Lehet mondani, hogy anélkül is meg lehet csinálni egy szakot (mert tényleg meg lehet), de egyértelműen előny, ha olyan információkhoz hozzájutsz, amihez amúgy nem (itt gondolok mások tapasztalatára/tudására).
2013. aug. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Silber ***** válasza:
100%

Én is pontosan ebben a helyzetben voltam. Nem volt facebookom, és nem is akartam. Úgy voltam vele, hogy így is van elég információm, hisz minden órán ott voltam. TÉVEDTEM.

Amikor nem tudtam felkészülni egy ZH-ra az órai anyag megtanulásával (bár az elégségest így is megkaptam), míg mindenki más igen, megváltozott a véleményem. Ugyanis a tanár kéz alatt kiadott egy kérdéssort az egyik hallgatónak, hogy juttassa el a többiekhez. Ezekből kerültek ki a ZH-kérdések is.

Akkor döntöttem úgy, hogy csinálok és felvetetem magam a megfelelő csoportba. Sok infót kaphatsz onnan, nem árt ha van.

2013. aug. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a legtöbb hasznos információ facebookon hangzik el nálunk is, hiába van levelező lista és fórum is. Nem szükséges feltétel, de segít, és sokszor hasznos információkat találhatsz.
2013. aug. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az lesz. A szakos csopikban sokat segítenek a felsőévesek, akikhez nem rohangálhatsz mindig, mert van más százezer dolguk, kerülhetnek fel anyagok, jegyzetek.
2013. aug. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen hátrány, de nagy előnyt jelenthez. Nálunk egyik szaktársamnak nem volt facebookja, nem is akart. A közös csoportba viszont nagyon sok dolgot feltöltöttek a hallgatók, pl. a tanártól kapott minta vizsga kérdéssort, vizsgán milyen kérdéssorokra lehet majd számítani , stb. és ha valamit nem tudsz ott könnyebben megkérdezheted. Elég ha csak feltesezd a kérdésedet a csoportba és máris érkeznek rá a válaszok.
2013. aug. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
És a lényeg lemaradt :D 2. év végén mikor eléggé lemaradt a tanulással, mert az anyagot nehezebben, csak e-mailen keresztül tudta beszerezni akkor regisztrált fel a facebookra és bevallotta, hogy előbb regisztrált volna,a kkor sokkal jobban zárta volna az évet, mert nem kellett volna külön e-maileket irogatnia minden egyes embernek, hogy hátha megvan az adott anyag.
2013. aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
27%

nekem sincs, mégis végzős vagyok már kémia szakon.

fészbuk a csicskáknak való...

2013. aug. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért lehet értelmes dolgokra is használni a Facebookot.
2013. aug. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
Te Facebook nélkül is elég tudatlan vagy, hogyha ilyet állítasz másokról :(
2013. aug. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!