Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kaptatok már VALÓS rossz hírt...

Kaptatok már VALÓS rossz hírt április 1-jén?

Figyelt kérdés

Nem tudtam, hova kéne írjam, ide teszem föl. Érdekelne, hogy volt-e már olyan, hogy "bolondok napján" közöltek veled valós, nem viccelődős rossz hírt? Ugye van az a farkasos-bárányos fabula, hogy addig viccelődött a bárány, amíg nem hitték el, hogy jön a farkas, és közben tényleg jött (vagy valami ilyesmi).


Mi volt konkrétan a hír? Elhittétek? Gyanakodtatok? Hogyan kezeltétek? A hírmondó bejelentette előre, hogy "ne hidd tréfának, komoly!", vagy nem?


Lehet a halálhír nagyságrendű dologtól egészen az "elszakadt a kedvenc pólód" részig minden.



2014. aug. 13. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, én eltörtem az ujjamat pár éve április 1-jén:)
2014. aug. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És? Elhitted?
2014. aug. 13. 17:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk csaj olyan volt, hogy egyik nyaligátor csaj mondta,hogy témazárót írunk azthiszem irodalomból, már nem emlékszem 8.ban volt. Mi meg haha nagyon jó vicc, nem is mondta a tanár.

Erre bejött a tanár, kiosztotta a dolgozatokat és akkora egyest írtunk, mint a huzat.

2014. aug. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most ápr. elején röpdoga volt nyelvtanból.

Na ez elég szar?

2014. aug. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én igen: "Elfogyott a sör." (Születésnapom)
2014. aug. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!