Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vélemények? Rossz ötlet?...

Vélemények? Rossz ötlet? Határidő április 20

Figyelt kérdés
Február 25-től fogyókúrázom.ill diétázom.Nem drasztikusan szeretnék fogyni,de sokat szeretnék.Heti 4cardio edzés(1óra /alkalom)minden reggel este délután torna,3tesi óra(3x45perc)napi 2X2,5km intenzív séta(és persze több is)Kaja:jó minőségű fehérje,sok gyümölcs,zöldség(zöldséglevesek)zöldtea,citrom,teljeskiörlésű dolgok(süti csipsz pékáru csoki cukor fehérkenyér liszt..stb kizárva)zöldtea,napi 3-4l mentesvíz. napi 4-5ször keveset enni. délután 4 után semmi.narancsbőr elleni krémek,zselék,testradír,váltózuhany,megfelelő mennyiségű alvás,pihenés. lemehet így a megadott intervallum alatt a feleslegem ami kb 15kg.17/L
2010. febr. 19. 22:04
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
ja és ezzel a módszerrel tartani is szeretném a súlyom azzal a különbséggel,hogy heti 4 edzés helyett 2 lenne és a többi mozgás amit írtam:) várom a válaszokat
2010. febr. 19. 22:07
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
igen, le lehet fogyni... de mi az isten lesz április 30.ikán??
2010. febr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
de méginkább mi lesz huszadikán? :D
2010. febr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
mert azt tűztem ki magamnak:D most kezdtem az "új"életem és attól a naptól fogom igazán élvezni..:P rem sikerül
2010. febr. 19. 22:50
 5/14 anonim ***** válasza:
32%

Kenyeret meg ezeket a "hagymományos" élelmiszereket felejtsd el.


Vegyél egy rakás vitaminkészítményt mivel a megnövekedett mozgásodat a hagyományos élelmiszerek tápanyagtartalma nem fogja fedezni és szépen ki égsz és kimerülsz vagy le is sérülsz a nagy hajtásban...


www.hfe.hu


Ezenkívül vehetnél pár szintetikus tápszert vagy body builder port és csak azokat edd illetve idd..

2010. febr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom,de mindig kiakadok ezeken a drasztikus diétákon,főleg egy 17 éves lánynál!!Persze most már könnyen beszélek,mert én túl vagyok ezeken az éveken...de ...Szeretném elmondani,hogy 17 évesen valaki vagy nagyon jól néz ki,vagy duci!!Én 17 évesen molett voltam,nem kövér,de azért kis kerek pofim volt,meg hájacskáim!34 éves leszek a nyáron,jelenleg úgy érzem,4 kg feleslegem van a "versenysúlyomhoz" képest,de a 162 cm-hez képest még így is csak 54,3 kg vagyok!!A velem egy korú lányok legalább egy 20-assal nehezebbek!Szóval én nem aggódnék a helyedben,a tinihájak idővel,néhány év alatt lemennek maguktól is...inkább arra figyelnék a helyedben,mit,mikor és mennyit eszek...de feleslegesen nem sanyargatnám magam!Mindenesetre,ha mégis e mellett döntesz,kitartást,bár én úgy érzem,te az én tipusom vagy,és 3 év múlva el is felejted,hogy valaha is volt 15 kg felesleged! :)
2010. febr. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Először is nem értem miért nem kezded el most, miért vársz még egy hetet???

Másodszor iszonyatosan sok a mozgás, a szervezeted nagyon sok izmot fog veszíteni.

Heti 1kg-nál több ha lemegy, akkor az izomveszteség. Ez általánosságban elmondható. Tehát zsírból két hónap alatt 8kg-t tudsz leadni kb.


A kaja része amúgy rendben van, csak az adagok is legyenek rendben. Sokan azt hiszik, hogy pl. egy gyümölcs az jó egy étkezésnek... Minden alkalomra kell jó fehérje és szénhidrát. A zsírok is fontosak, olajosmagvak, vagy omega3 kapszula formájában...

2010. febr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
azért mert szerdán nyelvvizsgázok felső angol:)) jó most ez így hülyén hangzik de tudnom kell kocentrálni és most enni fogok "rendesen" h legyen erőm meg agyam.az írásbeli megvan. most szóbeli jön.és utána belevágok:) köszönöm a kommenteket.:)mind1ik nagyon hasznos volt.:)
2010. febr. 20. 13:22
 9/14 Krisz85 ***** válasza:

"4-5ször keveset enni. délután 4 után semmi."


ezt sűrgősen felejtsd el ha eredményt akarsz, mint edző mondom neked!

2010. febr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

utolsó! mi ezzel a baj?:S esetleg le tudnád írni nekem,mert mindenhol azt olvstam eddig h ez a legjobb módszer.

előre is köszi

2010. febr. 20. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!