Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Megyek külföldre egy családhoz...

Megyek külföldre egy családhoz ahol nálam 1 es 5 evvel idosebb fiuk vannak. Milyen ajándékot lehetne nekik vinni?

Figyelt kérdés

A fiatalabb nagyon helyes és szeretnék vele barátságnál komolyabb kapcsolatot.

13/L


2014. aug. 13. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ördögbot, meteor -ezeket ismered? Az öcsém kb. 13-14 éves korában kezdett el ezekkel játszani, most 21 és nemrég vett magának olyat, amit meg lehet gyújtani. Persze ez érdeklődés kérdése. De akkoriban minden fiúnak volt ördögbotja...


Sárkány - nem papír, hanem szövet anyagból, amit lehet röptetni, nem tudom, azt hogy hívják :) a Decathlonban lehet sok félét kapni, ezt is szokták szeretni a fiúk, még az idősebbek is.


Ha esetleg tudod, milyen zenéket hallgat az idősebb, neki olyan mintájú pólót..


Horgászbot, horgászfelszerelés? Van nekik? Ez sem egy olyan horribilis összeg, ha még nem próbáltad, együtt el is mehetnétek és akkor tudsz vele időt tölteni, hogy jobban megismerd. Persze csak ha nem taszít téged a horgászat...


Valamilyen menő poszter vagy plakát filmekről, együttesekről, sztárokról, azt is szokták szeretni, persze ehhez tudni kellene, kik a kedvenceik.


Egyenlőre ennyi. :)

2014. aug. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ismerem őket személyesen. És nem tudom mik ezek a játékok.:/
2014. aug. 13. 23:41
 3/5 A kérdező kommentje:
A horgászós ötlet tényleg jó! Az esélyes ha késő d.u. besétálunk a központba??
2014. aug. 13. 23:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezekre a játékokra keress rá a google-ban...
2014. aug. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utananeztem. Nem hiszem h erdekelne oket!! Es mint mar mondtam is, szemelyesen nem ismerem oket!!
2014. aug. 14. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!