Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kezdjem el az életem?

Hogyan kezdjem el az életem?

Figyelt kérdés
Egészen idáig egy kocka voltam... 16 éves fiú vagyok, de még csak most jutott eszembe, hogy el kellene kezdenem az életemet... De nem tudom, hogy hol, mert eddig sehol nem jártam.. szórakozó helyekre meg nem megyek, mert egyedül vagyok... Tudom, hogy sokan lenézitek a kockákat, viszont kiszálltam és el akarom kezdeni valahol az életemet, szóval kérlek segítsetek!

2014. aug. 17. 23:29
 1/2 anonim válasza:
Keress valakit aki szeret pörögni! :) esetleg egy csajt aki segíthetne az utadon! Bemutatna neked egy-két helyet ahol talán jól éreznéd magad... és a végén bármi lehetséges! ;) Sosincs késő elkezdeni!! :) ;)
2014. aug. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele! Hozzád hasonló kockákkal ex-kockákkal kell összeállnod, akikkel kialakul a baráti társaságod.

A bulizós kis pávák közé nem fogsz (és nem is akarsz) beilleszkedni majd, azokkal ne is próbálj beszélni, mert nem lehet velük szót érteni.

Az is kérdés, hogy feladod e az eddigi éned, és testileg-lelkileg megváltozol, vagy maradsz olyan aki voltál, de így sokaknak szálkát szúrsz majd a szemébe. Ha az utóbbit választod máris el fogsz térni az átlagtól, egy egyéniség leszel!

2014. aug. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!