Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről a My Little Pony őrületről?

Figyelt kérdés
Én először ki voltam akadva,hogy felnőtt emberek,férfiak is ilyen gagyi meséket néznek (csak a minimaxos magyar verzió pár jelenetét láttam amíg unokahúgomra vigyáztam),aztán a Youtube kidobta a This day aria rendes angol verzióját és úgy voltam vele hogy hmm.. ez egész király.Aztán láttam egy bronykról szóló kb. 15 perces videót és már nem is tartottam egyáltalán gáznak.Sajnos a srác a videóban említette a Cupcake című fanficet én meg kíváncsi ember lévén elolvastam,utána meg,ha már lúd legyen kövér alapon a Sweet Apple Massacre-t is elolvastam.Hát nem mondom azért vannak elég rendesen beteg emberek ebben a közösségben.De még mindig kicsit érdekel,foglalkoztat a téma.Lehet elindultam az MLP fansághoz vezető úton/lejtőn XD Nektek mi a véleményetek erről az egészről?

2014. aug. 18. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Barátnőmék voltak ilyen "bronyk", és jártak ilyen találkozókra meg ilyesmi:) Próbáltak engem is belevenni, de engem nagyon nem érdekelt szal nem sokat tudok róla:D De annyit igen, hogy tényleg sok férfi néz ilyet ahogy hallottam, mert ahova elmentek találkozóra voltak ilyen 40 körüliek is:DD
2014. aug. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Itthon is vannak találkozók?Nem is tudtam :D Amúgy (csak hogy kicsit kukacoskodjak :P) a lány fanok a pegasisterek,csak pasik lehetnek bronyk :)
2014. aug. 18. 19:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondtam, hogy nem vagyok jártas a témában:D Nekem aztán olyan mindegy:D
2014. aug. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Ha engem kérdezel, a fiúk csak azért járnak ilyen találkozókra, mert tisztában vannak vele, hogy azt a fiatal nőt, aki pónicskás rajzfilmekre gerjed, nagyon könnyű lesz meg... kapni.
2014. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Vazz.

Sose hittem volna, hogy a brony szót olyan helyen olvasom, aminek nincs benne a nevében a "chan".

2014. aug. 19. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
hát sztem jó kis mese végül is a barátságról szól összetartásról vicces is lehet nevetni rajta ha látom megnézem sztem nem olyan rossz 21/F
2014. aug. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Eleinte nem voltak pegasisterek, mindenkit bronynak hívtak és még ismerek egy csomó lányt, aki inkább azt szereti még most is, ha bronynak szólítják.

Összeollózhatnék elég hosszú szövegeket, de inkább csak linkeket dobálok be, majd szemezgetsz :D Sajnos ma már a sorozat sem a régi, persze a harmadikhoz képest határozottabban jobb színvonallal büszkélkedik, de számomra nem sikerült elérnie azt a hatást, ami a második évaddal beszippantott :D


Itten vagyon egynehány, amit most gyakorikerdesek mélyéről előhalásztam, ahova odabiggyesztettem valamit:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__egyeb-kerdesek__55..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..

2014. aug. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hát azért csinálnak egész szép műveket :D
2014. szept. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

14/F

Én is Brony vagyok. Engem legjobban a fankreálmányok érdekelnek a témában.

A lényeg az hogy a korodnak megfelelően tudsz tekinteni a sorozatra!

pl én már észrevettem, hogy sokkal több a tanulság a sorozatban, mint amit kimondanak a azzal hogy "Dear Celestia..."

Sokkal inteligensebb szórakozás, mint mondjuk "UBER FÉRFIAS" műbirkózást nézni.

Én imádom, h mi mindent ki nem tudhozni ez a mese az emberekből :D

Hogy másképp született volna meg mondjuk a "Rainbow Factory" a "Cupcakes" vagy a "Pony.mov" :D ?

Szerintem a legjobb két érdekessége ennek a mesének a creativitációja és a tanításai ^^

Ajánlom végignézésre a sorozat összes részét, nem csak azért, mert UBER JÓÓÓ sorozat, hanem azért is, mert hatalmas kultúrális környezete lett a sorozatnak :D


Ha tudnád, hogy egyes pónik akik a háttérben, csak néhány percig szerepeltek, megkora körítést kaptak a közösségtől, nagyon elképednél :P

2015. jan. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!