Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tudtok erről a bajusz...

Mit tudtok erről a bajusz őrületről? A közösségi portálokon állandóan ilyen bajuszos képek vannak! De miért, ez most miből ered miért van? Nem értem! Épp hogy lecsengett a Chuck Norris őrület most meg minden tiszta bajusz!

Figyelt kérdés

2013. márc. 7. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt tudom, hogy fárasztó és unalmas.
2013. márc. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hungaromémek, és nem csak neked van eleged belőlük, tényleg elég fárasztók... -_-
2013. márc. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ha neked most csengett le Chuck Norris, akkor megertem, hogy nem erted:)

Vannak ilyen un. meme-ek, amik vicces kepek valamilyen szoveggel, amitol meg viccesebb a kep, es ezekre aplikaltak magyaros bajszokat, majd alairtak valami nagyon magyart, ezek a hungaromeme-k. ha nem erted az apropojat akkor nyilvan nem vicces. egyebkent meg majd elmulik, ha zavar, ne torodj vele.

2013. márc. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Néhanapján azért látni jobbacskákat belőlük:

[link]

De tény, hogy a túlnyomó többségük nem jó értelemben fárasztó.:D

2013. márc. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. márc. 7. 23:04
 6/9 A kérdező kommentje:
Természetesen mindenkinek ment a pozitív visszajelzés!
2013. márc. 7. 23:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindig kell valami. Most például a bajuszokkal párhuzamosan megy az a ronda morcos macska is, hát én őt nem bírom. A bajuszmémeknél is van, ami fárasztó, de az örökös rosszkívánságok, átkozódások számomra még fárasztóbbak.
2013. márc. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen,igen a macska a gonosz tekintettel az újabb őrület! Hummer, meg Chuck Norris már lecsengett!
2013. márc. 8. 14:58
 9/9 anonim ***** válasza:

sztem NicolasCage az uj orulet, Grumpy cat mar lefutott:D NicolasCage fejet mindenhova!:)

ha kepben akarsz lenni, akkor nezd a 9gag.com-t esetleg ismerkedj a knowyourmeme.com-mal. Mindig lesz valami!:D

2013. márc. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!