Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nincs egy szál életkedvem...

Nincs egy szál életkedvem sem, a legszívesebben meghalnék. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Jó most majd elkezditek itt írni hogy van értelme, de nincs. A családom szeret, de nincsenek barátaim sem. Mindig mindenkinek csak haszonszerzésből vagyok jó, soha senki nem közeledett felém azért mert kedvelne. Párkapcsolataim nem nagyon voltak, amik voltak is csak egy hónapig vagy pár hónapig tartottak. Pedig mindig igyekszem másokhoz alkalmazkodni. Zárkózott és csendes vagyok. Jó tulajdonságaim nincsenek. Az életemnek sincs értelme így egyedül. Mindig irigykedem azokra akiknek kapcsolata van, mert őket legalább szeretik, míg engem nem. Sokszor elkap a sírhatnék is. L/23
2014. aug. 21. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Where are you from?
2014. aug. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, haljunk megy együtt!(vagy ne?)
2014. aug. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha így állsz hozzá,ne is várj többet!


15/l

2014. aug. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Tudom mit érzel. Nem könnyű a depresszióval szemben. Nekem nagy nehezen sikerült úgy-ahogy leküzdeni. Talán neked is segít, ha találsz valamit ami leköti a figyelmedet. Amit hobbidnak tekinthetsz.
2014. aug. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De csak olyan hobbijaim vannak amihez ki sem kell mozdulni itthonról.
2014. aug. 21. 17:14
 6/10 anonim ***** válasza:
#3 hagyjuk már ezt a sablon dumát! A csapból is ez folyik!
2014. aug. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem biztosan vannak jó tulajdonságaid is, csak most épp nem látod. Egyébként ha valaki csendes azt mostanság kissé lenézik, de szerintem nem olyan rossz tulajdonság. Biztosan téged is lehet szeretni. Tűzz ki magad elé célokat, eleinte kisebbeket. Csinálj olyan dolgokat, amitől jól érzed magad. Egyél, igyál olyan ételeket, italokat, amit szeretsz. Egy kicsit mozdulj ki ebből az állapotból. Nézz meg egy filmet, egy stand up comedy-t. Tegyél valami, ami kimozdít, hogy egy kicsit pozitívabban láss minden. Öltözz ki nem tudom, csinálj valamit, ami feldob. Ha megvan ez a szint, akkor már könnyebben tudsz tovább lendülni. Ha jó kedvű vagy megérzik rajtad az emberek, nem hülyeség ez a kisugárzás dolog. Lehet egy jó pasi észrevesz és beléd szeret és fordítva. Meg kell adni az esélyt.
2014. aug. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen depis kérdések is már a csapból folynak..mintha nem lenne többmillió embernek is pont ilyen problémája
2014. aug. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7-es jól leírja. Az elején teljesen mindegy, ki kell-e mozdulni hozzá vagy sem. A lényeg az, hogy örömet okozzon, felszabadultnak érezd magad. A lényeg szórakoztasd önmagad. Ne a negatív dolgokon agyalj, mert azok mérgeznek meg és jobban lehúznak, mint exgengsztert a beton csizma.
2014. aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tépj be.
2014. aug. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!