Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Legszivesebben...

Mit tegyek? Legszivesebben meghalnak vagy kiszaladnek a vilagbol szen

Figyelt kérdés

Tegnap buliztunk titokban amikor a mamam be allitott eszrevedte hogy pialunk sokan voltunk...mindenkit haza zavart minket be a szobaba reggel nem mertem senki szemebe belenezni elszaladta anyahoz apa kb egy oraja hivott fel meg tudta reszletrol reszletre hogy mi volt azt mondta csak erjek haza elfogunk rendesen besze lgetni..

Legszivesebben ongyilko

s lennek mitcsinalja :s



2014. aug. 17. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj semmit, hallgasd meg mit mond. Azért nem a ház égett le.
2014. aug. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zebra3328 ***** válasza:
56%
Először is hallgasd meg mit akar mondani, aztán majd okosabb leszel. Egy ilyen kategóriájú balhé után eszedbe se jussanak olyan marhaságok mint az öngyilkosság!
2014. aug. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És ha ittatok mi van. Nem őltél embert, nem loptál. Ittatok. Ennyi. Ne legyél öngyilkos, lesznek ezeknél nagyobb balhék is. Hallgasd meg apádat, biztos nem üvölteni fog csak megbeszéli veled hogy többet ilyet ne csinálj meg hasonlók.
2014. aug. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha emiatt meg akarsz halni, nem is tudom. El kellene gondolkodni, hogy tényleg élni akarsz-e. Ez semmi ahhoz képest, amik majd jönni fognak. Szóval szedd össze magad, de gyorsan. Amúgy is a te hibád, szembe kell nézned vele, nem gyáva nyúlként öngyilkosnak lenni. Szóval végighallgatod szüleidet és szót fogadsz nekik. Nem akarnak ártani neked.
2014. aug. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondolom még nagyon fiatal lehetsz. Butaság ilyenre gondolni egy ivászat miatt. Mindenki volt fiatal,és csinált hasonlókat. Ha jól értelmezem, azért félsz apukádtól mert meg fog verni!?

Bár engem soha nem vertek,de elhiszem,hogy így nehezebb.

Nekem is volt ilyen barátnőm, soha nem engedték sehova, szigorúan fogták, verték ha rosszat csinált,pedig már nem volt gyerek.

Azt javaslom ha betöltötted a 17-18-at költözz el.

Mégis jobb megoldás mint az öngyilkosság. Ha ekkora a félelem benned hogy inkább a halált választod,akkor mi várhat rád otthon?

Később pedig bajod lehet belőle ha minden probléma elől a halálba menekülsz! Sajnos ilyen az élet, tele buktatókkal. És még milyen sok mindenen kell keresztül menned....

A helyedben én már most kezeltetném magam!

2014. aug. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat hát csak egy "kis" elbeszélgetés volt utolsó válaszoló nem szoktak soha megverni.. és már albérletben vagyok de most ugye haza jöttem nyári szünetbe és csak jövő héten megyek megint vissza az albéretbe
2014. aug. 25. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!