Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen volt az első nap a...

Milyen volt az első nap a középsuliba?

Figyelt kérdés
Most megyek 9.-be és kíváncsi vagyok milyen volt nektek az első nap..első benyomás a többiekről,ismerkedés,tanárokról vélemény..stb

2014. aug. 21. 16:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Én szinte egyáltalán nem emlékszem az elsô napra, viszont az azt megelôzô "gólyanapra" egyre inkább. Gyönyörû gimnáziumba járok, nagyon szeretem. :)


Körben ültünk le a teremben. Az osztály fele egy baráti társaságba tartozott, egy másik része csak ismertéle egymást (iskolatársak voltak), én pedig csak névrôl 3-4 embert és 3 volt sulistársamat, akikkel sosem beszéltem. Kicsit furcsa volt ott ülni, hiszen 15 kigyúrt, jóképû, matekfizikás srác ült a körben. Ôket egy pár hónap alatt megszoktam. :D

Az elején még ment ez a nagyon csendes, udvarias mindenki, de pár hét után feloldódtunk. Imádom az osztályom, nagyon jófejek, okosak, értelmesek (biokémia-matekfizika), humorosak, kedvesek. :)

Azonnal megtaláltam azt a kis társaságot, ahová be is illeszkedtem (rockerek).

Az osztályban 2 nagyobb klikk van, de ez igazából annyira észre sem vehetô. Az egyiknek én vagyok a központi alakja. :)


Nagyon várom a sulit, imádom ezeket az idiótákat. :Dd


Ne aggódj, jó lesz minden. :)


17/L

2014. aug. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Dejó, hogy itt mindenkinek Happy volt, és Happy is máig, csak nekem nem. :D

Első nap az aulában rögtön rossz osztályhoz álltam, aztán visszaküldtek a saját osztályomhoz, ott az igazgatónő beszéde alatt megszólalt az ébresztő a telefonomon, ami mit mondjak, kb 4-500 ember előtt nem volt kellemes. Jó, bementünk az osztályba, leültem, mellém ült a csávó, nem is beszélgettünk, ma már tudom, hogy ő a legbunkóbb az egész osztályban, aztán magamba ültem, mert elült, mivel nem beszélgettünk. Nem is akartam, az előtti napon ettem valami romlott gabonapelyhet, és tekerte egész nap a hasam, és nagyon kellett Wc-znem ezért, de csak kibírtam hazáig. Nekünk be se kellett mutatkozni, az iskoláról, tankönyvekről, órarendről beszélt az ofő, és csak páran ismerték egymást. Mint kiderült egy hét múlva, hogy osztály Facebook is volt már nyáron, meg sütögetés is, csak nem vettek bele. Mai napig utálom magát az iskolát, és az osztályomat is, meg a klikkesedés 3 éve, most jön a negyedik, de, mint látod én csak 1 vagyok a sok közül.. :)

2014. aug. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!