Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem próbálják meg a...

Miért nem próbálják meg a magyarok más szemmel nézni a romákat? Tisztelet a kivételnek. Ne vegyétek egy kalap alá őket.

Figyelt kérdés
2014. aug. 25. 22:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy-két rendes cigányt, de ez olyan, mintha egy vödör barnarizst szórnék eléd 1-2 fehér szemmel, és akkor vedd észre.
2014. aug. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
A nap provokatív kérdése címre pályázol?
2014. aug. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
mert állandóan belém kötnek meg beszólnak az utcán minden ok nélkül, hogy tudnám őket más szemmel nézni?
2014. aug. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljuk, csak ők tesznek róla, hogy ne sikerüljön. Kinek nem inge...
2014. aug. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
57%
Pont az olyanok miatt mint te. Ostobák jaj de ostobák...
2014. aug. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Aki barnább bőrű mint ti azokról ez a véleményetek? Az én fiam most 8éves első osztályba körbe fogták és a szünetbe cigányozták .Szegény nem értette hogy miért.De most már rá jöttem az ilyen emberek miatt mint ti vagytok.Az én gyerekemet nem látta senki hogy hogy sírt mert őt bántsák .És az nap mikor ez meg történt azt mondtam neki hogy legyél büszke rá hogy te roma vagy és mutasd meg hogy te különbb vagy sok magyar gyerektől is

MÉg a végén hozzá teszem hogy példa mutató lett a magatartása és szorgalma is .És roma!!!

2014. aug. 25. 23:29
 7/19 anonim ***** válasza:

Eddig is tudtuk, hogy roma vagy, ezt felesleges volt ennyire kiemelned most.

Azért nyugtass meg, a gyereked az óriási, általad belesulykolt roma-öntudat és magyargyűlölet mellett írni is megtanult?

2014. aug. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok magyar gyűlölő .Édesanyám magyar édesapám roma és nem eggyütt neveltek én magyarok közt nőttem fell.Bocsi.És igen a gyerekem meg tanult írni .Ha már annyira érdekellt😉
2014. aug. 25. 23:40
 9/19 A kérdező kommentje:
Salynos az ilyen ellvont elméjű emberek miatt tartunk itt.!
2014. aug. 25. 23:55
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
"És igen a gyerekem meg tanult írni" Ha már neked nem jön össze kérdező! :D
2014. aug. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!