Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak szerintem "gáz" ez a...

Csak szerintem "gáz" ez a generáció? (tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés
"Ez a generáció" alatt, mai 17-18 évnél fiatalabbakat értem. Ennek pont a határán vagyok. Ha valakit érdekel a jövője, tanul, és emiatt mond le olyan dolgokról mint pl. egy kocsmázós este, akkor már ki van közösítve. Miért? Ha egy baráti közösség délután összeül, tanul, azok gyökerek. Miért? Ha egy lány nem tesz ki magáról 500 fotót face-re, és nem lájkolja kb 200 ember, akkor ő már nem is ér többet mint a "net-p*csa" társai? Miért? Emiatt az értékesebb / értelmesebb lelkeket elnyomják, akik megérdemelnének egy társat az életben, akik megérdemelnék, hogy felnézzenek rájuk. És a legrosszabb, hogy az ilyen emberek beállnak a sorba. Próbálnak olyanok lenni, akiknek az elrettentő példáknak kellene lenniük. Én most nem dühből beszélek, mivel szerencsére az én generációmban még a "tanulás" és a "bulizás" összeegyeztethető, de elég elkeseredetten nézek vissza az utánam következő generációra. Rajtam kívül ki gondolja, hogy ezzel probléma van?

2013. okt. 15. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
szerintem teljesen igazad van , de lesz ez még rosszabb is tuti :S. 16,L
2013. okt. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Rajtad kívül mindenki így gondolja, teljesen felesleges volt ez a kérdés, mert már kiírták százezren.

Amíg nincsen hatalmad a média és a társadalom felett, addig hiába pufogsz, mert csak felemészt a tehetetlen düh. Nincs más választásod, minthogy elviseled, hogy olyanná formálják a fiatalok értékrendjét és gondolkodását, amilyenné csak akarják.

2013. okt. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aki 2 évvel fiatalabb nálad, az még nem a következő generáció. Nincs ekkora különbség, mint amit leírtál, legfeljebb egy-két dolgot jobban észreveszel.
2013. okt. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Vree ***** válasza:

15 éve amikor én voltam ennyi, ugyanez volt a helyzet.

Általam kedvelt időtöltésekhez nehéz volt partnert találnom, a társasági programok meg a kocsmázós heccekben merültek ki.


De szerintem ezt az 'én megérdemlem a jobb sorsot, miért nem vagyok értékelve' óbégatást kihagyhatod. A kocsmázós partiarcok feléből utána valami menedszser mérnök stb. lesz egy 10 éven belül. Te meg lehet hogy nem viszed annyira mint gondolod.


Ha ezek a másik oldalon valóban értelmesebbek/értékesebbek, akkor mutassák meg. Ha nem, akkor meg próbáljanak kijönni a többiekkel, hátha nem is olyan nagy bunkó a másik partiarc, hogy emiatt részeges p*csának legyen híva.

2013. okt. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy minden kornak megvannak a maga beszűkült látókörű prolijai, akik megkeserítik az értelmesek életét, mert nagy hangúak, erőszakosak, bunkók, és általában még számbeli fölényben is vannak. Ez van sajnos. Ki kell tartani, ha te abba a bizonyos értelmesebb kisebbségbe tartozol. Annyit tehetsz, hogy magadfajtákkal veszed körül magad, és igyekszel olyan közösségekbe kerülni - olyan iskolába járni, olyan szabadidős elfoglaltságot választani stb. -, ahol szintén az értelmesek vannak többségben.

Vigasztaljon a tudat, hogy neked van igazad, és hogy az nevet, aki utoljára nevet, az pedig te és a hozzád hasonlók lesznek.

2013. okt. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Mennyi elszáradt zongora van itt...😳

14 vagyok most nemsoká 15, részese vagyok ennek a bulizunk és iszunk a játszótéren című dolgoknak is de másrészt az "értelmesebb" rétrgnek is tagja vagyok mivel mindenféle barátom van, és ez az értelmi réteg elég uncsi igaz jól tanulnak benne az emberek szinte biztos egy jogi vagy orvosi pálya nekik de néha jó kitörni ebből és kicsit szórakozni és tény hogy van pár ilyesztő alak a "bulizós" társaság közt de igazából a legkedvesebb emberek akikkel valaha találkoztam és hülyeség Két csoportra osztani a gyerekeket mert minden gyerek más. Egyszer felnő minden gyerek és felnőttként már nem fog egy pénteki buli hétfőig tartani, szóval csak az nem mind1 hogy valaki kicsit szórakozott mielőtt felnőtt vagy valaki egész életébe hanyagolta ezt és azt sem tudja milyen ez, valószínű azért isznak a mai 14-15 évesek (ugye saját tapasztalat) mert a mai világban sokkal hamarabb növünk fel, tehát akkor amikor már magunkat érettnek érezzük arra, hogy elmenjünk dolgozni stb. És a diákmunkával meg ilyenekkel ez hamar jön, régebben mikor 14 évesen kellett a földeken dolgozni állatokat tartani akkor is felnőttnek számítottak a kamaszok. Bocsi a helyesírási hibákért csak reggel van és 2 órát aludtam :(

2016. aug. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!