Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 18 éves vagyok, de a korombeli...

18 éves vagyok, de a korombeliekhez képest jóval fiatalabbnak tűnök (15), nagyon vékony vagyok. és " nehezen összehozható, van egy modell csaj az osztályban. ő is ugyanilyen vékony, de ő megteheti hogy azt vegyen fel ami jól áll neki. Tanács?

Figyelt kérdés
nem tudom mit csináljak, hogy szebb legyek.sajnos anyagilag sem állunk a legjobban. Zavar az hogy így nézek ki. "az egyél többet dolog Valami tanács?Az arcommal sem vagyok megelégedve. Semmivel sem. Persze van hogy azt mondom magamnak hogy a külső nem számít, de azért valljuk be nagyon én meg . számít. Olyan rossz hogy nem merem ezt elmondani senkinek. Mindenki olyan gyönyörű körülöttem, ha szegény ha gazdag . Nagyon sokan támogatnak, mert tudják hogy mindig törekszem hogy jobb legyen. de hiába kapok jó cuccokat ha nagyok rám. szégyenlem h szegény vagyok, de iskola mellett nem dolgozhatom.

2014. aug. 28. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én is nagyon de nagyon vékony vagyok már óvodás korom óta, de nem genetikai adottság, hanem válogatós vagyok+ sokszor depis és amiatt nem eszem tehát lelki oka is van.

Nagyon fontos a te esetedben is először tisztázni, hogy nem-e valami betegség miatt vagy vékony: menj el orvoshoz, és mindenféle vizsgálatra beutalnak majd, de ez ingyenes!

Ha nem emiatt van, akkor tisztázd magadban, hogy eszel-e eleget. Ha eszel, akkor ez genetikai kémonyság, nem tudsz mit tenni tehát el kell fogadnod magad ÚGY ahogy vagy, olyannak amilyen vagy.

Ha keveset eszel akkor meg javasolnám hogy menj pszihológushoz,vagy beszélj róla valakinek pl nekem is irhatsz, hátha valami lelki oka van és nem is tudsz róla.

Hát ennyit tudtam segiteni, egyébként hány kiló vagy? Én 17 éves és 40 kiló. 175 cm. És ha az arcom legalább szép lenne...vagy bármelyik testrészem...de nem.

Bármilyen nehéz el kell fogadni magad, ha ez megnyugtat, tényleg sok embert láttam már akik szintén nagyon vékonyak voltak. Szerintem legyél bátor, és hordj olyan ruhát ami tetszik (jó, persze azért ilyen nagyon feszülős akármiket ne ) de igyis ugyis látszik valakin ha vékony, tehát ne próbáld feleslegesen takargatni magad, inkább légy büszke rá hogy az élet ezt adta neked és te ettől boldgog vagy és meg vagy elégedve .)

2014. aug. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a kommentedet. Hát 163 cm magas vagyok és olyan 47 kg körül, nem az a hű de vékony, csak mégsem az aminek kellene lennie. A genetika is közrejátszik a dolgokban. igazából ma már jobban állok a dolgokhoz. tegnap nagyon rosszul éreztem magam, mások tökéletessége miatt..
2014. aug. 29. 08:00
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Senki sem tökéletes, ne aggódj emiatt. Ha elfogadod magad olyannak, amilyen vagy, és próbálsz pozitívan gondolkodni, sokat mosolyogni a világ is vissza mosolyog. Hidd el, tapasztalat. Hordj olyan ruhát ami tetszik, és ami jól áll, ha nem tudod mi áll jól, kísérletezz. Én pl. turkálóba szoktam járni félévente egyszer, mert nagyon egyedi stílust tudok összeszedni pár ezer forintból. (Most nyáron is voltam, vadiúj, cimkés Calvin Klein rövidnadrágot, h&m-es, nextes ruhákat, meg egy csomó új cuccot összeszedtem.)

184 cm, 60 kg, 17/L.

2014. aug. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!