Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A kis tinilányok mikor fogják...

A kis tinilányok mikor fogják felfogni hogy a modellkedéshez MAGASSÁG es rohadt VEKONYSÁG kell?

Figyelt kérdés
Elviselhetetlen hogy egy 165 centis vagy egy kovér lànyka minden álma hogy modell legyen. Nem tudják felfogni hogy ahhoz adottságok is kellenek????

2014. jún. 9. 10:19
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Soha:D
2014. jún. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
:D
2014. jún. 9. 10:24
 3/43 anonim ***** válasza:
61%
Duci modell lehet.
2014. jún. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Én igazából azt nem értem, miért ilyen vonzó mindegyikük számára a modellkedés. Mit tudnak arról, milyen az ő életük, hogy kell a munkájukat végezni?
2014. jún. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%

4-es, azért, mert azt hiszik, mindent megkapnak ezzel a munkával: pénz, hírnév, csillogás. Meg hogy minden pasi őket akarja. A 16 éves unokahúgom ezt hiszi, pedig nem is olyan kicsi már. Meg rengeteg kiscsaj készíttet magáról portfóliót egy amatőr fotóssal, kirakják fb-ra és mindenki isteníteni kezdi őket, hogy "modellkednek".

Amúgy ha benő a fejük lágya, majd felfogják.

2014. jún. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
22%
Nézz már bele néhány szórólapba, újságba, netes képekre is nézhetsz és a többi... szerinted mindenhova csak a 175 cm magas vékony gyönyörű fiatal lányok kellenek? NEM.
2014. jún. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Bogárka persze hogy van 1-2 alkalmi munka 30 000-ert hobby szinten de nézz már fel a model.com-ra az top 50-es modellek kozé te!
2014. jún. 9. 12:31
 8/43 A kérdező kommentje:
De ezt gondolom azert irtad mert te is egy duci alacsony lányka lehetsz aki nem tud beletorodni h soha nem lehet igazi(!) Modell max egy noname turorudi reklamba tudsz szerepelni
2014. jún. 9. 12:33
 9/43 anonim ***** válasza:
93%
Én azt nem tudom felfogni, miért akar minden tinilány modell lenni? Naponta több kérdés, hogy lehetek-e modell... Ez cél számukra? Ennél többet nem is akarnak elérni? Mert ha az egyik modell, akkor én is az akarok lenni. Ha az egyik Nike AirMax-ot hord, én is azt akarok. Hol itt az egyéniség?
2014. jún. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem csak azért akarnak modellkedni,h elismerjék,h milyen szépek és,h szépnek érezzék magukat,amikor néhányra ránézni is elég és hánysz tőlük:D
2014. jún. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!