Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne olyan alakom,...

IcecreamPanda! kérdése:

Hogyan lehetne olyan alakom, mont egy modellnek?

Figyelt kérdés

Milyen diétával edzéstervvel? Járok táplálkozás tanácsadóhoz, de az a baj, hogy az egész család, szóval tőle nem nagyon tudnék tanácsot kérni, mert apukám nagyon nem bírja a modelleket. Mondjuk én nem akarok az lenni, de azt elismerem, (sőt irigyelem) hogy nagyon szép alakjuk van. Szóval azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan lehetnék 54-55 kiló, úgy, hogy viszonylag arányos maradjon az alakom és a bőröm is feszes maradjon? És még valami tippet adnátok arra, hogy mivel szoktasssm le magam a folyamatos csoki evésről?

Most 174 centi vagyok és 73 kiló. Nem mézek ki kövétnek, inkább átlagosnak mondható. Tudnátok nekem napi étrendet írni? Futógépen napi 30 perc futás elég lesz? Légyszi segítsetek! A válaszokat előre is köszi!



2014. máj. 18. 17:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért, telefonról írtam ki a kérdést, és csK most vettem észre.
2014. máj. 18. 22:13
 2/4 anonim válasza:
Szia nem vagyok egy testépítő de én így elég sokt fogytam. Reggeli:Zabpehely,kávé v.tea,tízorai:valami gyümölcs vagy tojás vagy valami zöldség ebéd:igazából bármi lehet ami nem túl zsíros csak ne egyél köretet csak csalátát. uzsi:szintén valami gyümi v. zöldség vacsora:ne egyél sokat vacsorára főleg ne túl későn inkább valami könnyűt pl.:egy főtttojás,gyümi joghurt ezt váltogasd minden nap kb 1 hónapig.De azt mondtad.hogy nem vagy kövér akkor az értenden nem feltétlenűl kell változtatnod ha most nem eszel egészségtelenűl.A mozgás fontossab napi fél óra óra elég (attól függ mit) szerintem a legjobb a steppgép én egyszer lemértem, nem egészn 1,5 óra alatt 1000 kalóriát égettem el.A futás se rossz de akkor ajánlom azt az alkalazást a telódon ami mutatja,hogy hány kalóriát égetsz el.Ez azért fontos mert aki fogyókurázik annak naponta max 1200 kalória mehet be. Hát remélem ezzel tudtam segíteni.
2014. máj. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ. Sokat segítettél, köszi! :)
2014. máj. 21. 14:20
 4/4 anonim válasza:
nincs mit, örülök ha segíthettem
2014. jún. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!