Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy illeszkedjek be az...

Dávid.55. kérdése:

Hogy illeszkedjek be az mma-sok közé?

Figyelt kérdés
tehát nem akarom hogy le nézzenek azt akarom hogy jó fej legyek ,hiába vagyok idegen senkit nem ismerek a dodzsoban és ezért kellene valami jó első benyomás hogy kedveljenek a kemény gyerekek
2014. szept. 1. 20:58
 1/8 Presy ***** válasza:
Szerintem add önmagad mindenki más külömbözőek vagyunk valakinek szimpi leszel elsőre valaki távolságtartó nekiidő kell . Add önmagad.
2014. szept. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oké köszi de mutatkozzak be mindenkinek vagy mi?
2014. szept. 1. 21:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Improvizálj bunyótempóban b+
2014. szept. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyeneket kérdezel, nem vagy odavaló.
2014. szept. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de :)
2014. szept. 2. 17:50
 6/8 A kérdező kommentje:
csak azt akarom hogy be fogadjanak semmi extra
2014. szept. 2. 17:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Ilyen helyen nem kell semmit tenni, hogy összebarátkozz az emberekkel. Ez itt magától jön, mégpedig azért, mert amint verekedtél valakivel, már teljesen máshogy állsz hozzá, mint egy idegenhez. Bunyó közben önmagad lehetsz, nem játszod meg magad, hozzáérsz (Annak is van egy pszichés hatása, mert csak az ismerőseihez szokott az ember hozzáérni, akivel jóban van.), ha beleadsz mindent kialakul a tisztelet irántad, te is tiszteled őket. Ilyen körülmények között mindenképp jó viszony alakul ki.

Nekem legalábbis ez a tapasztalatom.

2014. szept. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké köszönöm :D a tisztelet mások felé alap dolog nálam
2014. szept. 2. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!