Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nincs valami olyan lehetőség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs valami olyan lehetőség (ha tud róla valaki valamit), hogy 30 hoz közeli szűz, rendes, állással rendelkező srácok is rapid randin vehessenek részt? Mert szerintem egyedül maradok.

Figyelt kérdés
Az rendes, meg az állással rendelkező dolgot, csak úgy mondtam, azért hogy ne higgyetek utolsó, csöves koldusnak, akinek azért nincs párja, mert züllött életet él, szemét a nőkkel és nem hajlandó dolgozni.
2014. júl. 1. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Van olyan kikötés, hogy csak 30 feletti férfiak vehetnek részt rapid randin?
2014. júl. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, soha nem voltam ilyenen. Azért kérdem, van e kikötés, és hol vannak ilyenek.
2014. júl. 1. 22:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja, értem. Azt hiszem szokott lenni kikötés, de csak az alsó korhatárt szokták belőni.


[link] Nézz körül. Én is kipróbálnám, ha pesti lennék.

2014. júl. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, én sem vagyok pesti sajnos, 300 kmre van tőlem. De felmennék. Viszont szörnyű, amit ezen az oldalon létok, amit linkeltél. Mindenhová majdhogynem csak az van írva, hogy hölgyek-van hely, urak-teljesen megtelt. Ezt ne értem. Hasonló arányban vannak férfiak és nők, mégis sokkal több az egyedülálló úr, hogyan lehet ez? Vagy én vagyok érthetetlen?
2014. júl. 1. 22:17
 5/6 anonim ***** válasza:
A lányok/nők könnyebben találnak párt, mint a férfiak. Ennyire egyszerű. Egyébként mindkét válaszoló én voltam. :)
2014. júl. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy könnyebben, de egy nőnek elvileg csak egy párja van. Mégis társkeresőkön is nyüzsögnek a magányos pasik és alig jut minden 3. ra nő.
2014. júl. 1. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!