Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom eldönteni, hogy...

Nem tudom eldönteni, hogy lenne jobb nekem. Egyedül lenni vagy valakit áthívjak?

Figyelt kérdés
az utóbbi időben szétszórt vagyok és szórakozott. ezért nem tudom azt sem eldönteni, hogy mihhez lenne kedvem, mit akarok. most se. szüleim mennek el este és általában ilyenkor áthívok valakit, dumálni vagy csak szórakozni, de most felmerült bennem az h jobb lenne most egyedül vagy csináljam szokásosan. tudom kicsit bonyolult az egész, de segítsetek kérlek valamivel. :S

2014. márc. 29. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha felmerült, hogy jobb lenne egyedül, akkor ne hívj át senkit.

Lazulj. Szétszórtság oka lehet az is, hogy sok felé próbálsz figyelni. Nem kell mindig társaság, hiszen ott vagy magadnak, és értelmes ember nem fél az egyedülléttől.

Punnyadj, bambulj, olvass, kapcsolgasd a tvt, és ebben a nagy semmittevésben meglátod, hogy milyen jól érzed majd magad. :)

2014. márc. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. máris segítettél :D :)
2014. márc. 29. 17:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Az is felmerült benned, hogy átkéredszkedsz, átmész valakihez, vagy valami közös helyen találkoztok? Egy biliárdozás, egy sétálás, közös bringázás a jó időben....
2014. márc. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!