Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire érdekelhetem ezeket...

Mennyire érdekelhetem ezeket az internetes haverjaimat?

Figyelt kérdés

1. Ritkán jön fel facebookra, ha mobilon SMS-t küldök neki hogy feljönne-e mostanában akkor többnyire feljön pár napon belül, és jól elbeszélgetünk, hosszan, bőbeszédűen és egyáltalán nem unottan írogat, és úgy látszik hogy szeret velem beszélni.

2. Pár naponta van fent, nem tűnik valami fontosnak neki hogy velem beszéljen, az ígéretét hogy majd holnap este feljön gyakran nem tartja be, de egész normálisan válaszolgat ha fent van. Magától dolgokat elég ritkán ír.

3. Gyakran fent van, de elég gyakran nem ír vissza, lemegy általában szó nélkül egy idő után, egész normális, kedves velem, de magától nem sokmindent ír.

4. Régen sokat mostanában alig van fent, amikor fent van érdeklődő és rendes, de akkor is csak olyan negyed-fél órán át van itt. De tud jó sokat kérdezni meg írni is néha.

Melyikkel van legnagyobb értelme haverkodnom, mennyire érdekelhetem őket?


2014. szept. 15. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire van értelme ráakaszkodni neten keresztül az emberekre...


Akik ritkán vannak fenn, valószínűleg nem a Facebook-on élik az életüket, találkoznak a barátaikkal, szórakoznak, végzik a dolgukat (munka, suli, házimunka). De aki gyakran van fenn, de egy idő után lelép, annak is valószínűleg akkor jön valami közbe (pl: fiam, menj le a boltba)


"Csak olyan negyed-fél órán át van itt" CSAK? Fél óra a Facebook előtt az rengeteg! 10 percet sem bírok fenn lenni.

2014. szept. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most ezzel a kérdéssel esett le, hogy tényleg vannak olyan szerencsétlen emberek akik ilyen üres kapcsolatoktól függenek. Sajnálom. Szerintem próbálj meg inkább életmódot váltani, mint random arcoknak sms-t küldeni, hogy beszélgessetek a semmiről.
2014. szept. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!