Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volna esélyem nála? Érdekelhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volna esélyem nála? Érdekelhetem őt?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel az utóbbi időben elég sokat beszélgetünk.

Sokat nevetünk együtt, jól megértjük egymást, mosolyog rám messziről, integet, olykor kötekedik, mert az olyan jól esik neki, tényleg aranyos velem.

Nekem megtetszett a viselkedése miatt, nem is gondoltam volna, hogy ennyire aranyos.

Mert amúgy helyes arcra, de egy felfuvalkodott bunkónak gondoltam, amíg nem ismertem meg, addig nagyon ellenszenves volt.

Mindketten függetlenek vagyunk, és ma szóba került a barátnő dolog, megkérdeztem tőle, hogy van-e most barátnője, erre meg azt mondja, nem tudom.

Hogy lehet azt nem tudni?

Aztán én még folytattam volna, de sürgősen el kellett mennie.

Hogy kérdezzek rá erre?

Volna nála esélyem?

Én 30/N, ő pedig 40/F



2014. aug. 21. 22:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem adott egyenes választ,szóval vagy van csaja,vagy zavarba hoztad ezzel a kérdéssel,és levágta,hogy bejön neked.Viszont legközelebb puhatolózhatsz még nála a témában.Egyébként én is ismerek egy hasonló kaliberű srácot a melóban,elsőre nem volt szimpatikus,most meg már nagyon jól elhülyéskedünk,meg néha van egy kis flört is.Szerintem ne siettess,és ne erőltess semmit,mert az nem vezet jóra.Várd ki,míg ő kezd nyomulni úgymond.
2014. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!