Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy ismerkedjek? 22/f

Hogy ismerkedjek? 22/f

Figyelt kérdés
nem járok szórakozni. (srácok írását várom , mert csajokról is akarok kérdezni)

2014. okt. 5. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, ha rájössz akkor oszd meg velem is.


Életemben 1x voltam szórakozóhelyen, de ott a saját hangomat nem hallottam, nem azt, hogy ismerkedjünk. nálam az ismerkedés beszélgetés, és nem szó nélküli táncolgatás egy vadidegennel akinek még a nevét sem tudom.


Na lényeg a lényeg, hogy azóta se voltam, mert nem vonz az ilyen hely sem élet. Munka és otthon között ingázom, főként autóval, motorral, vagy biciklivel, mert a lakástól alig 3km-re van a munkahelyem.


Társkeresőn évekig voltam, halott ügy volt mondanom se kell.


Senkiért és semmiért nem rajongok, hogy fesztiválokra járjak és borsos pénzeket fizessek a belépőért+utazásért.


A véletlenen kívüli több lehetőség nálam nem játszik!


25F

2014. okt. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na igen, az első válaszoló nem sok esélyt ad a dolognak, de legalább nem nyafog, hogy "a csajoknak csak a pénz számít" :)


Az, hogy nem jársz szórakozni kérdező, jelentősen csökkenti a te esélyeidet is. Nem feltétlenül bulikra gondolok, sőt! Pl ha elkezdesz valamit mozogni, ha lehet ne fuss, akkor ott rögtön egy új közösségbe kerülsz be, ahol biztosan vannak lányok. Meg ott normálisan állnak az újakhoz a legtöbben, kérés nélkül is segítenek, stb.

A legjobb barátok barátain keresztiül ismerkedni. Vannak barátaid, akikkel összejártok? Kérd meg, hogy hívjanak el máshova, ahol az ő haverjai vannak. Csomó új ember :)

2014. okt. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!