Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek elengedhetem a 15...

Szerintetek elengedhetem a 15 éves lányomat a barátaival bulizni?

Figyelt kérdés
Folyton könyörög, hogy engedjem el, de én mindig nemet mondok, mert féltem őt. Tapasztalatok ilyen téren? Előre is köszönöm a válaszokat!
2014. okt. 5. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

El fog menni, ha nagyon el akar menni... szerintem engedd. Kösd ki, hogy legyen itthon 11-re, aztán nagylelkűen engedélyezd a fél 12-t.

Aztán reménykedj, hogy nem mászik rá a fél diszkó.

2014. okt. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sokkal rosszabb, ha tiltod, ahogy az előző válaszoló is írta, akkor is el fog menni. Engedd el, azt tudd, kikkel, hova megy, legyen elérhetőség, nem csak az övé, tudd a barátai mobilját is. Ha őszinte kapcsolat köztetek, az mindig kifizetődik.
2014. okt. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
engedd el, mindenképp! de azért nézz utána, hogy kikkel megy, hova stb, és inkább menj érte éjszaka, mint hogy egyedül jöjjön haza vagy ki tudja, hol aludjon.
2014. okt. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs okod arra, hogy ne bízz meg benne, nyugodtan engedd el! Ha soha nem engeded el úgy, hogy azért néha ő is megérdemelné, mert megbízható, felelősségteljes lány, az a kapcsolatotok rovására és az ő viselkedésének rovására fog menni. Beszéljetek meg egy időpontot, hányra érjen haza (vagy hányra mész érte), és ha ehhez tartja magát, és nincsen semmi probléma (tehát nem a mentő viszi el a gyerekedet éjszaka a buliból...), akkor máskor is nyugodtan elengedheted, ha épp belefér a tanulnivalók és egyéb elfoglaltságok mellett.


Én 19 éves vagyok, 15 évesen már elengedtek a szüleim a barátaimhoz házibulikba (kb. 3-4-szer egész évben), mindig felelősségteljesen viselkedtem, sosem volt semmi probléma, jól éreztem magam.

2014. okt. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. okt. 5. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!