Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A barátom nem...

Mit tegyek? A barátom nem visz el külföldre, mert más barátaival megy, engem viszont hívott ugyanoda az egyik exem.

Figyelt kérdés

Azt mondja a srác, hogy már régebben megbeszélte pár emberrel hogy velük megy, cserébe fizetik a szállást, ami csak kemping. Én ezt alapból nagyon furcsállom, és kicsit haragszom is hogy engem kihagyott, nem tudom hogy egyáltalán megpróbálta e. Az egyik exem viszont megy ugyanoda, és ő is felajánlotta, hogy mehetnék vele. Ti mit tennétek? Nekem ez olyan fura, mennék is, meg nem is. A sráccal annyira nem komoly a kapcsolatunk, inkább csak "barátság extrákkal", ráadásul azt mondta hogy őt nem zavarja ha a másikkal megyek. (ez nem buli, inkább szakmai/hobbi dolog)

huszonévesek vagyunk



2014. jún. 16. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem tűnik barátságnak, inkább csak extrának. Talán az exeddel még nem zártad le. Azt neked kell kitalálnod, hogy mit tennél. Én azt hiszem megbeszélném az extrással, hogy mi fér bele a kapcsolatunkba. Az exemmel semmiképpen nem csinálnék közös programot, hacsak nincsenek vele terveim.
2014. jún. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az exemmel jóban vagyunk, ez baráti dolog. Én pont hogy teljesen lezártam már vele azt a részét, ezért tudok vele tisztán barátkozni, és egészen biztos, hogy vele nem szeretnék semmi olyasmit. Erre egyébként ő sem utalt. Több exemmel is jóban vagyok, nincs ezzel semmi gond. Az "extrást" nem zavarja ha a másikkal megyek, legalábbis ezt mondta. Csak nekem fura ez az egész, én fordított helyzetben megőrülnék a féltékenységtől. Mondjuk ki is harcoltam volna, hogy együtt menjünk...
2014. jún. 16. 20:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is jóban vagyok az exekkel, csak nekem ez nem fér bele, illetve amikor belefért, akkor rá kellett jönnöm, hogy okkal teszem. De a te eseted lehet más. Akkor lehet te többet érzel az extrás iránt?
2014. jún. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos mindenképpen többet érzek iránta :(. Én szeretnék is vele kicsi komolyabbat, ő nem akar, azt mondja túl nagy a távolság (~100 km), de nálam ez nem lenne gond. Én meg belementem, van már annyi tapasztalatom, hogy tudok vigyázni az érzéseimre, akkor is ha fáj, nem roppanok össze. Mondjuk nem hittem hogy valóban ennyire laza lesz a dolog :) :/
2014. jún. 16. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!