Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mostani 15-16 évesek! Ti...

Mostani 15-16 évesek! Ti szoktatok járni bulizni, és ha igen, milyen időközönként? És isztok is?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, de még soha nem voltam egy "normális" buliban sem. Szerintetek ez gáz, el kéne már egyszer mennem? Inni sem ittam még :/ Köszi előre is!!
2014. okt. 11. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Én se voltam, de nem is akarok.

15/F.

2014. okt. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
buli...hát,szülinapi bulikra gyakran hívnak,ha tudok,megyek is. ebben benne vannak a délután és az este tartott szülinapok is. Ezen kívül kb. 3 havonta megyek. Részeg nem voltam még,nem is akarok az lenni,drogokhoz sem nyúlnék soha. Inni nem szoktam. Vagyis ,nem tudom,mennyire számít annak 1-1 doboz/üveg sör,de alapvetően nincs rá szükségem,se az alkohol által okozott hangulatoldásra,a társaság középpontja vagyok így is... A diszkókat utálom,értelmük véleményem szerint nem sok van...bár én eléggé művész típus vagyok,szóval meglehet h a többség nem így gondolja,mindegy. 15l
2014. okt. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
17 éves vagyok, kb másfél évig jártam rendszeresen (értsd minden pénteken) bulizni, de semmi értelme nem volt, így visszagondolva..csak az időmet és pénzemet vitte el. Meg az agysejtjeimet, nem gáz ha nem jársz bulizni, inkább becsülendő. Mások véleményét meg szard le!
2014. okt. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
55%
Én felnézek azokra akik nem buliznak, vagy csak ritkán. Nem szeretem az embereket piás állapotban,mert nagyon ki tudnak fordulni magukból. 17 éves vagyok és majdnem egy évig jártam bulizni es általában ittam is. Aztán egyszer részegen olyan dolog történt, ami mindent megváltoztatott. Nagyon sok mindent átértékeltem és elhatároztam, hogy nem iszok többet. Ez hónapokkal ezelőtt volt, azota egyszer sem voltam bulizni es egy korty alkoholt sem ittam. Egyáltalán nem gáz, ne érezd annak! Ettől senki sem több vagy kevesebb.
2014. okt. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak sokszor látom a "példát", hogy a kortársaim buliznak, dulajkodnak, leitatják egymást, stb. Nekem ez nem szimpi, de azért felmerült bennem a kérdés, hogy ha elég sokan ezt csinálják, nem kellene nekem is? De ezek szerint akkor ez nem gáz :D
2014. okt. 12. 09:50
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

Soha nem voltam még, de amúgy nem is akarok :/

16/L

2014. okt. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
15 évesen nem gáz.Ha 16-17 leszel úgyis máshogy gondolod majd.Nem a pia a legveszélyesebb, azért ha nem vagy barom,nem veszted el az önkontrollt akkor abba nem halsz bele.
2014. okt. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Érdekes, én pont hogy 15 évesen buliztam, és most 17 évesen meg már egyáltalán nincs kedvem hozzá.
2014. okt. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Neptunus Shin Kaio válasza:

24 Éves vagyok és van tapasztalatom :D Mesélek kicsit hátha tanultok az én jó és rossz példáimból. Életemben először 13 évesen rúgtam be de akkor nagyon... kevésen múlt hogy ma van elől fogam mert a lépcső kemény tud lenni ha csetlés-botlás kombó után egy elbaszott fejessel ráharapsz! :D

Utána egy jó darabig nem kívántam sem a piát sem a bulizást főleg hogy otthon volt az én rákos beteg anyukám akiről gondoskodnom kellett mert apám lelépett még kiskoromban és csak én maradtam neki. Így teltek el az én 15-16 éveim. Pár év elteltével, egész pontosan amikor 18 lettem édesanyámat legyőzte a betegség és meghalt. Na innentől kezdődött a lejtő... A csapból is vodka és Wishky folyt és a drogokat is ABC sorrendben próbálgattam ki mindet... egy időre függővé is váltam. Egész pontosan 2 évre, amikor már annyira legyengült a szervezetem és a lelkem a híres másnapoktól, hogy a maradék kis erőmet arra fordítottam hogy lejőjjek minden féle szarról, mielőtt baj lesz. Felégettem a kapcsolataimat és elzárkóztam a világ elől.... legalábbis megpróbáltam de egy lány azért csak rám talált, és anélkül hogy tuda volna megmentett. A Szerelem Erősebb volt minden elvonásnál és függőségnél. A Mai Napon 4 év elteltével 7 Hetes gyönyörű egészséges kislányunk van. :) Max 1 sör meló után de sokszor abból is alkohol mentest veszek, mert vezetek.

Tehát a kérdésedre a válasz: Ne igyál, ne drogozz mert az a gáz aki csinálja és közben nem ismerik fel! És még egy jó tanács! Erős ember vagyok aki szinte mindenről leszokott önakaratából, de a dohányzásról nekem se megy... NE GYÚJTS RÁ! Hülyeség és rohadt drága!

Remélem segítettem! Szép életet!

2016. jan. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!