Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol tudnék olyan segítőkész...

Hol tudnék olyan segítőkész illetőt találni, aki hajlandó lenne egy rövidke versem felmondására?

Figyelt kérdés

És nem lenne kritérium, hogy jó hangja legyen, az éppen tűhető már megfelel. Mert nekem sajnos egy abszolút türhetetlen, idegesítő és "hibás" hangom van. :( Sajnos eleve már szinte születésemtől kezdve lassan és dünnyögve, "nyögdécselve" beszélek, a hangszínem is a lehető legrosszabb, és ezen a diktafon vagy számítógépes mikrofon csak méginkább ront (vagy lehet, simán az undorító valóságot adja vissza =[).

Egy szó, mint száz, van egy versem, amit egy számítógépes programom tesztelésére szeretnék használni, és ezért kéne felmondani, vagy legalábbis a "project" kedvéért jó lenne (műszaki témájú a vers).

Az se baj, ha az illető magától nem tudná biztosan, hogy hogyan kéne hangsúlyozni, dinamikázni, erre az esetre (ha beleegyezik, hogy elviselje a hangom), először saját magam felmondanám, aztán a versel együtt elküldeném, hogy "esetleg így lenne érdemes".


Ismertek erre ismerőst, netes csoportot, weboldalt, klubbot, igazából bárhonnét bárkit, aki neten keresztül tudna ebben segíteni??!


Nagyon megköszönném! :)



2014. okt. 14. 16:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Először az jutott eszembe, hogy keress egy youtubert aki hajlandó esetleg erre. Milyen hosszú egyébként?
2014. okt. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem hosszú, pont itt a GYK-n meg is kérdeztem először, hogy vajon jól lehetne-e szavalni, vagy csak katyvasz az egész. Bár csak egyvalaki volt eddig, de az rendben találta a dolgot.

Tényleg nem hosszú, pár versszak, 2-3 perc az egész.


Azokkal a bizonyos YouTuberekkel meg az a gond, hogy tényleg lenne köztük jó felolvasó, csak ezek privátban a "rajongókkal" nem igazán veszik fel a kapcsolatot. De nem is hibáztatom őket annyira, biztos kapnak naponta vagy 10 spammet, de sejtésem szerint meg se néznék a levél címét se, mert ők a videóikat csinálják "24 órában".


De alapötletnek nem azt mondom, annyira nem rossz, csak attól félek, hiába várnám a levelet.

2014. okt. 14. 16:38
 3/15 anonim ***** válasza:
Ezért kell egy kevésbé ismertebbet felkérni, én szívesen elvállalnám, de jelen pillanatban beteg is vagyok meg mással is le vagyok maradva + lehet a hangomat idegesítőnek találnád.
2014. okt. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

"lehet a hangomat idegesítőnek találnád"


Az enyémnél jobban biztosan nem! ;)

2014. okt. 14. 17:07
 5/15 A kérdező kommentje:
Azóta egyébként 2 embernél bepróbálkoztam, hátha ;)
2014. okt. 14. 17:17
 6/15 anonim ***** válasza:
Angolul csinálok videókat, de mint mondtam tényleg nem vagyok túl jó, de ha gondolod tudok küldeni egy pár mp-s hanganyagot. Bár, mint mondtam most beteg vagyok és időm sincs felvétellel szórakozni, de talán hétvégén lenne rá időm.
2014. okt. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Oké, köszi! :) Ha esetleg lesz rá időd és erőd, itt van, hogy kb. mire számíthatsz: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__6188268-s..

De azóta tettem bele pár apró változtatást, úgyhogy ha amikor azt mondod, mehet, majd küldöm a "kevésbé hibásat" ;)

2014. okt. 14. 17:35
 8/15 anonim ***** válasza:
Így olvasva kicsit alkalmatlannak érzem magam, de mondjuk jó lenne gyakorolni versolvasást, valahogy sosem volt erősségem, de majd írok ha lesz időm.
2014. okt. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Valami változás?
2014. okt. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Háááát... XouTube-on >ELÉG ÉRDEKES< üzeneteket kaptam vissza a kérésemre XD


Nade az egyik egyetemi diákkörben sikerült mégiscsak 1 pozitív visszajelzést kapjak, AKI meg is csinálta.

Viszont Ő meg volt, ahhol rosszul tagolt (olyanoknál is, ahhol egyértelműen vessző volt), meg.... hát pl. az artikulációja pont nem jó a belső hangszóróra való adaptációhoz, 1 bitre való leredukálásnál eléggé összeolvadnak a fonémák közti határok..... node ez már az a bizonyos ördögi technika.


Amúgy nem tudom, ki küldött nekem privát levelet ez ügyben.... Na, az a teszthang remek ;) Nekem tetszett a hangszín, meg a kiejtés is! EGYÁLTALÁN NEM idegesítő, pont, hogy tetszene!


Egyébként meg most pont vagy egy bütykölnivaló alaplapom, holnap azon kipróbálom élesben a programot és a hangot, és majd fölteszem videóban.

2014. okt. 21. 00:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!