Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol tudnék olyan segítőkész...

Hol tudnék olyan segítőkész illetőt találni, aki hajlandó lenne egy rövidke versem felmondására?

Figyelt kérdés

És nem lenne kritérium, hogy jó hangja legyen, az éppen tűhető már megfelel. Mert nekem sajnos egy abszolút türhetetlen, idegesítő és "hibás" hangom van. :( Sajnos eleve már szinte születésemtől kezdve lassan és dünnyögve, "nyögdécselve" beszélek, a hangszínem is a lehető legrosszabb, és ezen a diktafon vagy számítógépes mikrofon csak méginkább ront (vagy lehet, simán az undorító valóságot adja vissza =[).

Egy szó, mint száz, van egy versem, amit egy számítógépes programom tesztelésére szeretnék használni, és ezért kéne felmondani, vagy legalábbis a "project" kedvéért jó lenne (műszaki témájú a vers).

Az se baj, ha az illető magától nem tudná biztosan, hogy hogyan kéne hangsúlyozni, dinamikázni, erre az esetre (ha beleegyezik, hogy elviselje a hangom), először saját magam felmondanám, aztán a versel együtt elküldeném, hogy "esetleg így lenne érdemes".


Ismertek erre ismerőst, netes csoportot, weboldalt, klubbot, igazából bárhonnét bárkit, aki neten keresztül tudna ebben segíteni??!


Nagyon megköszönném! :)



2014. okt. 14. 16:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Milyen üzeneteket?

Egyébként én küldtem privátban teszthangot, bár mostanában nem sok szabadidőm van és a vers elég sok lenne egyszerre.

+ mivel nem válaszoltál vissza privátban azt hittem tárgytalan, am nem vagyok túl sikeres a hangommal, inkább az idegesítő kategóriának mondják.

És elérhető a videó valahol?

2014. okt. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

"És elérhető a videó valahol?"


Nem, sajnos nem, mert azóta se tudtam beszerezni egy szükséges kábelt, amiről azt hittem, hogy még aznap meg tudom venni, így még egyenlőre semmi sincs.

Az a bolt, ami árulta a szükséges IDE kábelt, elköltözött, és valamiért kvra titkolja, hogy pontosan melyik utcában van és hányas szám alatt. Hát akkor rohadjanak meg, egy vevővel kevesebb vagyok nekik. Hogy valaki ennyire hülye legyen, hogy a saját üzlete elérését nehezíti meg a vevők elől.


De amúgy nem tárgytalan a dolog, nagyon örülnék neki majd, ha Te is felvennéd, mert lehet, hogy jobban sikerülne, mint ami most van.

2014. okt. 25. 17:12
 13/15 anonim ***** válasza:

Holnap lesz szerintem időm rá, felveszek pár versszakot aztán ha megfelel fokozatosan folytatom.

Miért nem szerzed be máshonnan?

2014. okt. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ezek már tipikusan olyan alkatrészek, amikre évek óta nincs kereslet. Elég nehéz beszerezni őket itt Pécsett. Nekem ez a bolt (lett volna) a harmadik próbálkozásom. :(
2014. okt. 25. 19:30
 15/15 A kérdező kommentje:

Háá! Sikerült.


Megtaláltam azt a hülye boltot... vagy ami a helyén volt éppen, mindegy... azt' nagy meglepetésemben sikerült gyorsan beszereztem Iiiiindokolatlan mennyiségű IDE kábelt... bár sajna voltam olyan hülye, floppy-adatkábelből csak egyet kértem. No, mindegy, majd visszamegyek, ha még kell.


Szóval így sikerült ma az egyik alaplapon tesztelni a tesztelő programot. Mivel rendszerszintű szoftveres tesztelés, minimálisan a BIOS chip, operatív memória, CPU, valamilyen olvasható adathordozó egység (ami a forrás), kritikus hibát nem szenvedett alaplap, nyílván valamilyen kapcsoló, meg tápforrás, és értelemszerűen egy zümmer vagy kisebb hangszóró, ami az erre fenntartott tüskesorra rákapcsolható, szükséges. Ezek nélkül egy normál PC esetében nem futtatható saját utasítássor a CPU-n. - Hacsak nem olyan pro. valaki, hogy saját programot égessen a BIOS chipbe, de én még nem vagyok olyan ügyes.


Itt megnézhető/meghallgatható a dolog : [link]


DE AMI NEM FELEJTŐS, természetesen a kérdés továbbra is él : ha valaki kicsit is jó versszavaló, nagyon szívesen venném és megköszönném, ha a versről egy saját felmondást röggzítene!!

2014. okt. 28. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!