Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem paradoxon, hogy minden...

Nem paradoxon, hogy minden ember nyávog amiatt, hogy nincsenek segítőkész emberek miközben, ha magukban keresnék ezt és nem másokban máris előrébb járnánk?

Figyelt kérdés

2014. jún. 16. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Van benne igazság. Ne várjunk el olyat, amit mi magunk nem tennénk meg.

Nekem pozitívak a tapasztalataim. Kedves vagyok az emberekkel és általában ők is azok velem.

2014. jún. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Miért kell minden szabályt felborítanod? Attól, mert én azt állítom mások nem kedvesek még én akármilyen lehetek. Nyilván ha én nem lennék az, nem lenne jogom ezt állítani, de ez már más kérdés.
2014. jún. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szép megfogalmazás a paradoxon. Én egyszerűen csak életképtelenségnek hívom.
2014. jún. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pár nappal ezelőtt eléggé ki voltam készülve. Nem szokásom, de mégis elsírtam magam az úton az emberek előtt, mert nem bírtam tartani hazáig, bárhogyan is akartam.

Sápadt voltam, falfehér, szédültem, rossz állapotban voltam. Ez Pesten történt ahol amíg hazaértem, többezer emberrel találkozhattam útközben. Egyetlenegy nem kérdezte volna, meg, hogy jól vagyok-e nincsen -e baj? Nem mintha vágytam volna bárki társaságára is, de ebből is látszik, hogy az ember akár a talpát is feldobhatná, az sem hatna meg senkit. Úgyhogy tőlem se várjon senki többet! Ennyi a hozzáfűznivalóm a dologhoz.

2014. jún. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem eleve semmiért sem kell nyávogni, bár attól függ mit értünk nyávogás alatt. Azért az emberi problémákról jólesik néha beszélni...nem?:) 28/l
2014. jún. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!