Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Paraszt parkoló takarítók?

Paraszt parkoló takarítók?

Figyelt kérdés
Ma 2 haverommal együtt megéhezve indultunk a Váci úti TESCO felé. Egyikünk dohányos, ezért rágyújtott menetközben. Amire a TESCO-hoz értünk, haverom cigijéből maradt egy fél szál. Arra jött a parkoló takarító úr, aki kedvesen közölte velünk, hogyha a csikk el lesz dobva, az orrunkat betöri. Szándékunkban nem állt eldobni, szóval nem értem miért kellett egyből nekünk ugrani. Felháborodásomat követően szerettem volna panaszt tenni az áruházban, de úgy voltam vele, hogy tartom magam, így hát nem tettem. Mással történt hasonló?
2014. okt. 15. 00:29
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Tescoban személyzetist kihívni, jelenteni, jelenetet rendezni, Tesco ügyfélszolgálatnak neten megírni, Tékozló Homár blognak megírni.
2014. okt. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát mit néznél ki egy utcai takarítóból? Jó, láttam már normálisat is, de gondolom ha az lenne, akkor a bent dolgozna a Tescoban minimum, nem az utcán.
2014. okt. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom besokalt a sok cigicsikktől, amit naponta takarít össze. Nem is értem miért kell eldobálni!
2014. okt. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Csikket nem eldobni.

2. "hogyha a csikk el lesz dobva, az orrunkat betöri"

- mosolyogni, rámutatni az orrodra, és nyájasan közölni vele, hogy akkor ide kéred az ütést

2014. okt. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Írtam egy panaszlevelet az áruháznak.
2014. okt. 15. 14:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen embereket egyetlen ondattal le lehet szerelni. "Úgy látszik nem véletlenül lesz valakiből takarító!"
2014. okt. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!