Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mivel lehet életben tartani...

Mivel lehet életben tartani egy beszélgetést ismerkedés közben?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy lánnyal, viszont bármit kérdezek tőle elég szűkszavúan válaszol (néha nem is). Milyen témát vethetnék fel amiből elindulhatna egy bővebb társalgás?
2014. okt. 20. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Érdeklődéssel.



Láthatólag nem érdeklődik feléd, kicsit sem érdekled. ha érdekelnéd, akkor megerőltetné magát, mesélne és kérdezne.


Még ha zárkózott, akkor is vissza tud kérdezni.

2014. okt. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs erre konkrét szabály, azt a témát kell megfognod, ami mindkettőtöket érdekel, tehát bármikor el tudnátok róla beszélgetni.
2014. okt. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én is elég szűk szavú vagyok :D Szerintem ha olyanokról kérdezed,amit szeret,pl: kedvenc sorozatok, zene, film stb., akkor szerintem megnyílhat, de lehet, hogy ezzel csak én vagyok így :D
2014. okt. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
csakis érdeklödéssel!
2014. okt. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha így válaszol, akkor nem az igazi az ismerkedés. Egy hullámhosszon lévő embereknél ilyen probléma nincs, magától gördül tovább a beszélgetés.
2014. okt. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, a privát üzenetedre reagálva: nem igaz! Beszélgettem már 4 órát egy huzamban kínos szünet nélkül, végig mosolyogva-röhögve első találkozás alkalmával gyönyörű lánnyal úgy, hogy később elmondta, hogy kb 16-nak nézett (23 voltam), és egyébként sem vagyok adonisz: nagyon vékony, átlagos srác volnék. Nem a kinézetemmel "győztem meg", hogy maradjon, hanem azzal, ahogyan megszólaltam. Erről ennyit.


Viszont voltam már olyan randin, hogy még nekem is szenvedés volt az a másfél óra, pedig én jól bírom a csendet :D Egyszerűen nem voltunk egy hullámhosszon, nem jöttek maguktól a dolgot. A végén meg is beszéltük, hogy nagyon szép és nagyon aranyos a másik, de ez így nem fog működni :D Pedig ő is kifejezetten szép és csinos leányzó volt.

2015. jan. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!