Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan érdemes kezdeni egy...

Hogyan érdemes kezdeni egy beszélgetést/ismerkedést, mivel lehet megszólítani egy lányt?

Figyelt kérdés
Tudom, adjam önmagam, de mint az idő azt bebizonyította ez nem túl jó ötlet...

2014. júl. 28. 00:10
 1/5 anonim válasza:
Bocsi hogy nem adok norm. választ de én is kíváncsi vagyok a válaszra én is ilyen kezdő nő "csábász" vagyok ugy hogy engem is érdekelnek a tippek :)
2014. júl. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Például:

1/ Szia Peti vagyok van kedved beszélgetni?

2/ Meghívhatlak egy italra?

3/ Milyen gyors/lassú itt a kiszolgálás, gyakran jársz ide. (diszkóban, szórakozóhelyen a pultnál)

4/ Van kedved táncolni?

2014. júl. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
légy magabiztos és határozott. a nők ezt szeretik. az adott szituáció adja hogy hogyan kell odamenni egy lányhoz. esetleg próbáld azt hogy pl :Odamesz és mondod szia szépnek és vonzónak talállak esetleg leulhetek hozzád?
2014. júl. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Lehet, hogy nagyon egyszerűnek tűnök,de sztem elég annyi, hogy odamész és mondod h szépnek találod,van-e kedve meginni veled valamit vagy ilyesmi...a lényeg az h ezt hogyan mondod és hogy nézel ki.. nem az h mit mondasz igazából..
2014. júl. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Igazad is van meg nem is. Tényleg mindegy mit mondasz, nem az fog számítani. Viszont azért kell a jó duma hogy magabiztosan tudj odamenni, vagy hogy egyáltalán oda merj menni.
2014. júl. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!