Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok ti ismerkednétek...

Lányok ti ismerkednétek kicsit elvontabb emberekkel?

Figyelt kérdés
21 éves fiatal ember vagyok 195 cm magas sportos alkat vagy is inkább szikár atléta alkat. Nem szeretek szórakozóhelyre járni. Amikor oda lementem és ismerkedtem mind csak futó szeszély lett belőle. Nem vagyok az a divat bolond sem van gy egyedibb stílusom és ennyi. Sokkal jobban szeretek hegyet mászni kirándulni, moziba menni, kockulni a barátnőmmel ha van étterembe járni. Nem pedig plázákban lenni meg ehhez hasonlók. Nem szeretem a felszínes embereket jómagam sem vagyok felszínes, és már csak ezért sem megyek szórakozóhelyre, mert ott jobbára minden erről szól. Inkább szeretek kettesben lenni azzal akivel együtt vagyok. Szeretek még biciklizni kosarazni, nyelvetek tanulni. Zeneterén is inkább a country zenét szeretem. Nálam a szórakozás inkább az hogy meg osztom gondolataimat a világról akivel együtt vagyok vagy pedig a barátaimmal összeülünk egy nagy baráti körben és kártyázunk vagy pedig csak beszélgetünk. Még annyi hogy nem dohányzom illetve nem iszom. Nagyjából hirtelenjében most ennyi jutott eszembe rólam.

2014. aug. 4. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:

És hol ebben az elvont?

Amúgy semmi gond nincs veled, normális, átlagos fiatal az érettebb fajtából.

2014. aug. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem se elvontsäg ez,en is ilyen vagyok. Kär hogy keves manapsäg az ilyen igazi ertekekkel biro,kulturält jozan gondolkodäsu ember. Akik az ellenpeldäk,majd sajät kärukon jönnek rä melyik eletfelfogäs,eletvitel a jo. Kerdesedre välaszolva igen. Miert ne? De ez nem elvontsäg hanem az Ertek,csupa nagybetüvel
2014. aug. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A legtöbb korombeli azt mondja rám mikor ezeket elmondom nékik hogy illusztrálják jómagam hogy antiszociális vagyok vagy koravén vagy begyepesedett és ehhez hasonló negatív jellemzővel illetnek.
2014. aug. 4. 16:47
 4/5 shoona:D ***** válasza:
Értem hogy mit mondasz,mert hasonlítok rád.Gyakorlatilag szinte tökéletesen megfogalmaztál engem :D kivéve hogy nem vagyok 195 magas és lány vagyok,és szerintem tök jó vannak ilyen emberek még akik használják az agyukat,de ez csak azoknak elvont ,akik ahogy mondtad tényleg felületesek.Ha választhatnék akkor sokkal inkább ismerkednék valakivel aki olyan mint te ,mint egy olyannal aki a szórakozóhelyeken éli ki az életét vagy hasonlók.(És bár ez tök ízlés függő,de nálam plusz pont hogy szereted a country-t).
2014. aug. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem elvont, hanem egy hétköznapi srác leírása a jobbik fajtából.
2014. aug. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!