Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a SWAG jelentése?

Mi a SWAG jelentése?

Figyelt kérdés
Sokan mondogatják, de senki nem tudja az ismerőseim közül, hogy mit jelent, és annyira bosszant már, hogy még az interneten se találtam sehol... Gondolom most is várhatok egy évet, mire itt is értelmes válasz érkezik, de azért reménykedem benne, hogy szerencsém lesz... :D

2014. okt. 26. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Secrety(nem biztos, hogy így írják) we are gay. Titokban melegek vagyunk.
2014. okt. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
secretly we are gay
2014. okt. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Secretly We Are Gay - A második világháború alatt hozták létre ezt a "szövetséget" a homárok, mivel azt jól tudjuk, hogy a ferdehajlamúakat is üldözték a nácik
2014. okt. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Secretly We Are Gays
2014. okt. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Face yolo válasza:
100%
Én is ugy tudom hogy secret we are gay
2014. okt. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
valóban egyébként van egy másik jelentése...nem tudom viszont, de tényleg amúgy rengeteg ilyen nyomorult van, akik így swag-ek meg úgy, de ha megkérdezed, mit jelent, nem tudják mi az :D
2014. okt. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Igen az az eredeti jelentese h secret we are gays de ugy hasznaljak h hu ez a polo nagyon swag szoval h "meno" :) meg h milyen jo stb. :)
2014. nov. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
85%
Swag( melléknév ): kiejtése: "szveg". 2013 talán egyik jelszava volt itthon a swag. Több mindent jelenthet, de legtöbbet melléknévként használják. Definiálni nagyon nehéz, kísérletet mégis teszünk rá. A swag egy halmaz, melynek elemei: menő, laza, gizda, divatos, vagány, fasza, szép, cool, trúúú. Az szveg margójára pedig csak annyit, Amerikában a '60-as évek környékén egy tucat homoszexuális hívta magát így Secretly We Are Gay.
2014. dec. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt azt jelenti, hogy "titokban melegek vagyunk", másrészt pedig azt, hogy menő, szép, vagány, klassz.
2021. jan. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
régen használták és azt jelentette hogy menő (leginkább így használták) de még van egy halom más változata is pl.: Scientific Wild Ass Guess. Annyira túl lett használva hogy az emberek elkezdték terjeszteni, hogy igazából azt jelenti hogy "secretly we are gay". most meg már csak egy poén az egész.
2021. okt. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!