Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mitől olyan menő hely a Deák tér?

Mitől olyan menő hely a Deák tér?

Figyelt kérdés
Mindenki írogatja, hogy oda megy...már kb. olyan, mint a westend, csak nem értem, miért. o.O

2014. aug. 28. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Na ez az, amit én is szeretnék tudni! Mindig mondják, hogy jaj Deák tér így úgy, megyünk oda mit tudom én.. mert kitalálták maguknak, hogy ez menő. Ott lógnak. Törzshely vagy mi.
2014. aug. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Mert ott van egy raklap olyan hely, amihez azt kötik a fiatalok, h "Ha ott lógok, akkor majd igazi értelmiséginek hisznek"

Starbucks, Cserpes, akkor volt/van a Gödör meg a többi.

Egyébként az én véleményem az, h tipikus f aszkalap gyűjtő...

2014. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Van ott jó néhány menő kocsma, kb azért. Na meg elég központi hely, bárhonnan egyszerű odajutni.
2014. aug. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert kvázi az a város közepe, bárhonnan elérhető, összes metró megáll ott. Nagy park, jól néz ki, hangulatos, és folyamatos ott az élet.


Mondjuk így nézve, inkább nem értem azt hogy mitől olyan menő a West-End? :D Már régen is bárki feljött pestre, első dolga hogy húúú vesztendddd...


Amúgy az értelmesebbje azért jár oda hogy jól érezze magát, a butábbja meg hogy értelmiséginek, ilyen ez.

2014. aug. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kifejezetten menő hely, viszont ha összegyűltök páran, akkor ott a legvalószínűbb, hogy találkoztok, mivel a legtöbb fő jármű ami a belvárosban jár, ott keresztezi egymást. Úgyhogy praktikus ott találkozni, de ha már ott vannak, keresnek valami közeli pubot.
2014. aug. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Kimegyek, nem kell nézegetni, hogy elférünk e, nem kell asztalt foglalni, mert különben lesheted, hogy pénteken elfértek rendesen. Nem kell 300ért sört venned (jobb eset), vagy 120 ért a bor decijét. Kiviszel valamit és azt fogyasztgatod. Hangulatos. Persze én sem járok oda mindig, talán havonta egyszer oda is kinézünk, de nem látok benne semmi rosszat.
2014. aug. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mentek a zöld mancsok! :) Így már értem, bár az nem egészen világos, hogy miért hinné magát valaki értelmiséginek azért, mert oda jár kocsmázni. :DD

Egyébként a westendet, gondolom, azért kedvelik sokan, mert jó nagy, és mindenféle üzlet van benne. De én se nagyon járok oda, nekem túúl nagy, mindig eltévedek benne...:'D

2014. aug. 28. 21:01
 8/10 anonim ***** válasza:

Mert a városközepén van + 3 metróvonal csomópontja így könnyen elérhető.


Olyan a Deák Ferenc tér mint Londonnak az Oxford és Piccadilly Circus, Berlinnek az Alexanderplatz

2017. nov. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valaki vagy értelmiségi, vagy nem. Ez független attól, hogy hová jár (inni).
2018. jún. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Drogosok mind, a sörpedék, a legalja.
2018. dec. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!