Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit gondoltok az olyan...

Ti mit gondoltok az olyan facebookos ismerősökről, akik folyton nézegetnek mindenkit, de közben magukról nem osztanak meg semmit?

Figyelt kérdés
Egyik nőismerősömtől hallottam, ahogy xy-ról, meg z-ről mondogatott dolgokat, megkérdeztem, miből gondolja..., mondta, hogy ezt a közösségi oldaláról tudja az embereknek, egyik barátnőjétől faggatózott más után, hogy mit oszt meg az illető, mert őt nem igazolta vissza, így ezek után gondolom, miért nem...nekem is pletykálkodott, hogy láttam-e xy-nak milyen ronda haja volt, most meg milyen lett, stb...Ránéztem az ő közösségi oldalára, 7 évvel ezelőtti profilkép, kicsi gyerekei vannak, de gyerekeiről semmi, férjéről sem, egy kép sem, állítólag mind a 800 ismerőse őt jelölte be, ő senkit...hát ezen én valahogy hitetlenkedek...főleg mikor velem beszél, közben a telefonján is a facebookot baszkurálja...biztos rólam írt vmi pletykát :D
2014. okt. 28. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Semmit, én sem osztok meg ott semmit, nem teszek fel képeket, engem ne nézegessenek idegen emberek.
2014. okt. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De gondolom te nem 0-24-ben lesegeted az ismerőseidet...és nem használod nagyon...van különbség, hogy valakit nem érdekel, vagy facen lóg egész nap, de magáról meg semmit nem ad ki, ez olyan fura nekem.
2014. okt. 28. 16:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok :) na jó azért nem olyan vészesen, pl. nem pletykálok, de magamról valóban nem teszek ki semmit, hülyeségnek tartom. Aki fontos nekem, az úgyis tud rólam dolgokat, de az összes 100 éve nem látott ismerősömnek semmi köze hozzá. Aki pedig nem így gondolkodik, hanem minden baromságot kitesz magáról a netre, az vállalja a következményeket, a facebook egy kirakat, ott megmutathatod a dolgaidat, de utána ne kérd ki magadnak, ha esetleg x-nek nem tetszik az új frizurád :)
2014. okt. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és simán előfordul, hogy valakinek az oldalát megnézem valami miatt. Miért ne tenném? Nyilván meg akarja magát mutatni, különben nem posztolgatna.
2014. okt. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha valami úgy gondolja, hogy megoszt valamit, akkor azt azért osztja meg, hogy az ismerősei megnézhessék. Nyilván tudja, hogy mindenki láthatja, akit nem tiltott le; ezért alaptalan az elvárás, hogy a látogatói is osszák meg a saját dolgaikat.
2014. okt. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok,magamról semmit nem osztok meg,ami bölcs dolog,így nincs mivel visszaélni a rosszakaróimnak,bűnözőknek,illetékteleneknek. Viszont néha megnézek 1-1 profilt,akire vmiért kiváncsi vagyok,de nem 0-24-ben.
2014. okt. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy te mit látsz, semmit nem jelent.

Én is pl. jó pár csoportba osztottam be az ismerőseimet, és ha hetente 1-2x esetleg posztolok valamit, akkor mindig figyelem, hogy, melyik csoportok láthassák csak. Fotók, adatok, dettó.

Az ismeretlen látogató csak egy totál üres adatlapot lát a nevemen mellett.

2014. okt. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem az a véleményem, hogy a nőismerősöm azért nem oszt meg dolgokat, mert magából indul ki...szóval, hogy rajta is csámcsognának, mert ugye mindenen lehet pletykálkodni...csak ez olyan izé dolognak tartom, hogy már erről szól minden, munkahelyemre bemegyek, recepciós azzal fogad, hogy mit posztoltak ki,...nekem is van facebookom, vicc oldalakat vettem fel, max röhögni lépek be, de másokat lesegetni egész nap, vagy oda töltögetni...és arról beszélni...akkor mikor élik az emberek a valós életüket?
2014. nov. 4. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!