Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha én nem vagyok nagy Facebook...

Ha én nem vagyok nagy Facebookos akkor már nem is vesznek úgy emberszámba? Van olyan aki hasonlóan gondolkodik?

Figyelt kérdés

Hát ami ott folyik azt nevetségesnek tartom.Ennyire magányosak az emberek? bíztatást várnak ? vagy hősködni akarnak?

kiír egy mondatot,hogy nem sikerült elmennie kondizni.Kit érdekel? És sokan válaszolnak.

Furcsa nekem ez az egész és nem is vagyok öreg. És ha én nem olyan vagyok,hogy like-olgatok, írosgatom a hozzászólásokat akkor már nem is létezem?

Meg kirak magáról ilyen szokásos fürdőszobában beállított fotót, és ez rengeteg embernek tetszik....

SZóval ezért sem látogatom csak ritkán.Mert mások dicsérgetésén kívül szinte semmit nem lehet ott csinálni.


2014. aug. 11. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
hát...nekem ilyen ismerőseim nemnagyon akadnak...ha valaki még is "bekerül" és nem tetszik nekem, amit ott csinál, kitörlöm és ennyi....mindenki úgy használja a facebookot, ahogy neki jó...
2014. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Erről szól ez az egész, facebookról..

Mindenhol jelen van, játékoknál, internetezésnél, vásárlásnál, szórakozóhelyeken, éttermekben..


Mindenhol, azok pedig, akik a nap 23óra 59 percében facebookon lógnak, és minden..külső szemlélő számára, jelentéktelen dolgokat osztanak meg, ez tesz boldoggá:

Wc-n voltam.

Itt voltam

Ott voltam

Like aki

Like akinek

Láájk és lájkollak

Kövess követlek

Ezt csinálom

Ezt csináltam

Ezt fogom csinálni


Továbbá szerelmes idézetek, illetve a never give up idézetek tömkelege..


És igen, mivel Te ezekből jószerével kimaradsz, valamilyen szinten kívülállónak fognak tekinteni, Te leszel az, aki bunkó, mert nem likeolja azt, hogy jancsika sza rt egy hatalmasat, vagy épp julcsi összejött gáborral, akinek a nagyanyja egy gibbon.


Sz a r az egész úgy, ahogy van :D

2014. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:DDD
2014. aug. 14. 17:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fészbuk tag. És mégis EMBER vagyok. A fészbuk előtt is volt élet. Ha valaki hasznosabb dolgokkal tölti az idejét, mint a fészbukozás, szerintem az az ember tényleg EMBER.
2014. szept. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tökéletesen egyet értek. A facebooknál már csak az ask.fm rosszabb. Míg az fb-t akár normálisan is lehet használni pl egy iskolai osztály kirakja a csoportjába hogy mikor lesz doga stb, vagy ha beszélni kell valakivel meg lehet tenni. Na de az ask.fm... nézz csak meg pár oldalt. Még azt is kirakják hogy mekkorát sz**tak és milyen volt a szex a pasijukkal legutóbb. Mindezt nyilvánosan! Most őszintén mi köze van az ilyenekhez a Pista bácsinak meg Chang Jong Lee-nek és a szibériában internetező sark-kutatónak??? Ha jönnek a földönkívüliek és megnézik a hírcsatornákat, meglátják az ask.fm-et és hazamennek.
2014. szept. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Annyit mondok 14 vagyok és nincs facebookom. Az egész osztályból nekem meg egy másik csajnak nincs csak, sokan leszólnak de szeeintem ugyan úgy élek mint mindenki más.
2015. dec. 3. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!