Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar hogy ez az...

Titeket nem zavar hogy ez az Ice Bucket Challange kezd elmenni ilyen "facebookos" irányba?

Figyelt kérdés

Eredetileg ugye híres emberek csinálták és a lényege nem csak hogy leöntik magukat hanem adományoznak mellé. De most már szinte minden második ismerősöm csinál videót és nevezgeti(k) meg a következő(ke)t.


Egyszerűen engem már irritál hogy elvesztette a lényegét és csak szórakozásból csinálják a fiatalok (nem értik a lényegét) Nektek mi a véleményetek erről?



2014. aug. 23. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ő dolguk, legtöbb esetben az embereknek ennyi marad meg belőle...
2014. aug. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 GreenLand válasza:
Engem is idegesit már . Egyébkét leirnátok hogy milyen célból csinálják ? Annyit tudok hogy egy fajta betegséghez van köze meg azt hogy melyikhez de hogy hogyan jön ehhez ez a locsolosdi nem tudom.
2014. aug. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A lényeg az lenne hogy elfogadod a kihívást ugye leöntöd magad és utána adományozol egy kisebb vagy nagyobb összeget alapítványnak. (na a fiatalok ezt a részét mindig kifelejtik)
2014. aug. 24. 01:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem úgy van,hogy vagy leönti magát az ember vagy adományozás?


Én ebből is ki fogok maradni,mint abból a sörös izéből. ;)

2014. aug. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy van hogy adományozol vagy leöntöd magad vízzel. A kettő nem zárja ki egymást. Szerintem nagyon jó az elképzelés, vannak akik divatból hülyülnek de sokan küldenek pénzt is. Ha mindenki csendben utalna le se szarnánk, senki nem tudna róla. Szerintem fényévekkel jobb mint az itthoni pénzkéregetés hogy mindenhol beteg kisgyerekek drámai zenére könyörögnek az adód 1%áért. Kívánom, hogy senki ne szenvedjen ebben a betegségnen akik itt szarozzák a kezdeményezést
2014. aug. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!