Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Segítségre lenne szükségem....

Segítségre lenne szükségem. Kersek valakit. Tehát ha valaki ismeri megtenné, hogy szól?

Figyelt kérdés
Keresek valakit, akiről össz-vissz annyit tudok, hogy Ricsinek hívják, Szajolban lakik,18 éves és okt.29. -én reggel Szolnokra utazott vonattal, vezetni, és volt olyan jófej, hogy kibírt 15 percet egy légtérben velem és a barátnőimmel. (mondjuk az valószínű, hogy mikor kleszállt hálát adott az égnek, hogy túlélte, de az részletkérdés).

2014. okt. 29. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
hát az alapján amit leírtál akkor teszünk jót, ha nem szólunk róla semmit :D
2014. okt. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hééé, ne már xD Aki ismeri szerezzen egy jó napot és adjon valami információt
2014. okt. 29. 20:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én meg egy Gabi nevű lányt keresek, akiről csak annyit tudok, hogy Adózásból íratott ZH-t 2014.10.20-án hétfőn és előtte 18-án szombat este járt a Lámpás nevű helyen butapesten :D

Na így kb meg fogom találni én is remélhetőleg! :D

Ja és írjatok! :D

Az se baj ha nem Gabi a nevetek és nem írattatok Adózás ZH-t hétfőn :D

De az igen, ha nem nuni van a lábatok közt! :D

2014. okt. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én szajoli vagyok, de sajnos most nem ugrik be egy 18 éves ricsi se, pedig énis 18 vagyok és szajol elég kicsi. ha esetleg beugrana, írok
2014. nov. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!