Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sürgős segítségre lenne...

Sürgős segítségre lenne szükségem! Nem tudom mit csináljak! Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött, hogy az osztályukba új csaj jött félévkor. Először mindenki elfogadta, mert hát új, aztán elkezdték cseszegetni és szépen lassan engem is ellene fordítottak. Olyanokat csinálnak vele mint mondjuk: átszórják a holmijait egy másik szekrénybe, eldugják a kabátját,a cipőjét, képeket szerkesztgetnek róla (ami egy ideig tetszett de most már nagyon unalmas és zavaró) leszólják minden hülyeségért stb. Eközben a csaj mindenkivel kedves (oké lehet idegesítő sosem azt csinálja amit mondunk neki mindent 2-szer kell mondani, de alapvetően kedves). Aztán jött amivel nálam is elvágta magát. Az egyik órán a kémia tanárnőnk (aki nagyon durva) észre vette, hogy a naplóba más jegyek vannak beírva mint az ellenőrzőjébe és megkérdezte ez miért van, erre a csaj azt mondta, hogy ő csak azt írta be amit a tanár mondott. (1-es, 2-es helyett 3-as, 4-es volt beleírva)Később a tanár azt is észrevette, hogy az ofőnk aláírása is át van írva vastaggal meg a félévi (!!!) jegyei is át vannak javítva. Azóta ezzel szekálja mindenki. De én megsajnáltam. Ma a barátnőim kitalálták, hogy 2 fiú osztálytársam nevében írnak neki szerelmes levelet és mivel a fiúk is megakarták szívatni, belementek. A csajok nekem is szóltak hogy segítsek, először nem akartam de hát ha nem segítek akkor kirekesztenek tehát zsákutca ugyhogy segítettem megfogalmazni az egyik levelet. És oda adták neki mielőtt elmentek. De én emiatt nagyon rosszul érzem magam,mert oké megérdemelte az átírásért mert nem volt becsületes (amúgy még most sem vallja be) de sajnálom mert szünetekben is egyedül ücsörög, meg szinte senkivel sem beszél és látom rajta hogy baromi szarul érzi magát. Most mit csináljak? Megmondjam neki, bocsánatot kérjek tőle? De ezt mind persze úgy , hogy a barátnőim ne utáljanak ki. Létszi segítsetek! Am. 14/L
2014. ápr. 15. 19:48
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
:) Szerintem nem a ti dolgotok megbüntetni valakit, mert csalt vagy bármit is tett.. arra ott vannak a tanárok, szülei! Ha úgy érzed rosszat tennél, akkor ne tedd azért, mert mit szólnának a többiek, ha nem csinálod.. legközelebb jön a cigi, alkohol, drog... így kezdődik.. legyen saját akaratod, ne a csorda után menj. Hidd el tisztelni fognak azért, ha kiállsz magadért és van saját véleményed!
2014. ápr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
Ha ezért kiutálnak,akkor ők nem a barátaid hagyd őket a francba, a lánytól meg szerintem kérj bocsánatot mert nem rátok tartozik,hanem rá és a tanárra.
2014. ápr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Amit csinált, azzal nem bántott meg titeket. Az ő dolga, magának csinált problémát.


Ti viszont undorítóak vagytok... Neked legalább megszólalt a lelkiismereted.

2014. ápr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Holnap bocsánatot kérek tőle. Csak az a baj hogy nem ismeritek a "barátnőimet". Általában jó fejek, csak ilyeneken felhúzzák magukat. Amúgy ilyen csalásér fel is lehet jelenteni, meg minden a tanár pl ma be is hívta a szüleit. Még egyszer köszi megy a pontozás!
2014. ápr. 15. 19:59
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, nem tudjátok miért csinálta..

Nem azt mondom, hogy jó dolog mert nem az, és én is utálom a sunyi embereket, de tényleg nem tudhatjátok. Lehet, hogy a szülei megverik a rossz jegyekért, vagy valami..

De ha csak azért csinálta, hogy javítson a jegyein, akkor sem a ti dolgotok büntetni. Ha amúgy alapból kedves és nincs gáz vele, akkor én tuti nem b*szogatnám.

2014. ápr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
3-as válaszadó: sajnálom hogy így gondolod de igazad van. Én csak azért mentem utánuk mert már a hezitálásra is igen furán néztek. Elöször (írtam is nem akartam ) Alapból nekem kellett volna az egyik srác helyett levelet írnom de azt lepasszoltam és csak megfogalmaztam bár így is hánynom kell magamtól!
2014. ápr. 15. 20:03
 7/35 A kérdező kommentje:
Hát én egészen eddig az incidensig jóban voltam vele... De nem is tudom mondjuk láttam a szüleit rendesek ilyet nem tudok elképzelni róluk de az a leg furább hogy ez az átírás már 1 hete történt és semmi büntetést nem kapott. Az oszttársaim biztos azt gondolták hogy ... mindegy de ezt lehetnem büntetésnek szánták hanem szekálásnak mert a csaj az egyik srácba szentem beleesett
2014. ápr. 15. 20:07
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Hát az 5ösre is érdemes lenne hallgatnod: szegény lány ki tudja mit kap otthon a rossz jegyekért; persze nem a tanár tehet a rossz jegyekről, de képzelheted, hogy milyen lehet ilyen terrorban élni, hogy otthon ki tudja mit tesznek vele és még ti is szívatjátok ahol éritek.

Nem tudom, hogy mi van manapság a gyerekekkel, de ez már undorító; nem vagyok az erőszak híve, de mindannyian megérdemelnétek egy-két nagy pofont, meg egy kiadós szidást, mert ez nem játék és patkány dolog.

A bocsánatoddal meg kitörölheti szegény lány már, ha igazán vezekelni akarsz a tetteidért, akkor mellé állsz és próbálsz segíteni neki mindenben és esetleg megvédeni a többiek ellenében is.

2014. ápr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

"3-as válaszadó: sajnálom hogy így gondolod de igazad van. Én csak azért mentem utánuk mert már a hezitálásra is igen furán néztek. Elöször (írtam is nem akartam ) Alapból nekem kellett volna az egyik srác helyett levelet írnom de azt lepasszoltam és csak megfogalmaztam bár így is hánynom kell magamtól!"


Amit ő csinált, elítélendő. De ezzel nem ártott nektek. Majd megkapja érte a maga büntetését.

Ti viszont az érzelmeivel játszotok, piszkáljátok, kiközösítitek. Szerinted ezt érdemli, akármit is tett?!


Mondom, neked legalább megszólalt a lelkiismereted. Ráadásul csak azért tetted, mert nem akartad, hogy téged is szekáljanak. Én azt mondom, ne okold magad. Hibáztál, de még helyre lehet hozni.

2014. ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, a gyerekeknél gonoszabb korosztály nincs. Gúnyolódnak, ha egy elkezdi, a többi , követve a csordaszellemet, vele tart. Mert ebben a korban nagyon sokat számít, tartozni a többséghez.

Nehéz lesz a lánynak szólni és közben a barátnőidnek is megfelelni.

2014. ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!