Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti nem érzitek úgy, hogy ez a...

Tóth Péter Tamás kérdése:

Ti nem érzitek úgy, hogy ez a mai világ sokkal jobban zárkózottabbá tett titeket, mint amilyen régebben voltatok?

Figyelt kérdés
Én így érzek...nem tudom, hogy annak tudható-e be, hogy serdülök, vagy hogy kinyílt a szemem, és kezdem egyre érettebben látni a világot. Alapból egy zárkózott ember voltam, és még most is az vagyok, de már még jobban. Régen sem barátkoztam, most sem barátkozok, már annyira nem szeretem az embereket, hogy már emberi társaságban is utálok lenni. Van 2-3 barátom, akikkel jól elvagyok, több nem is kell.

2014. okt. 29. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Nem, nálam pont fordítva, jobban megnyiltam, mint a múltban:)
2014. okt. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én régen még egy picit sem voltam zárkózott, ma meg már eléggé, igaz ez nem bizonyít semmit, de én is így látom és tapasztalom.
2014. okt. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet itt gyiken nevet változtatni?
2014. okt. 29. 22:39
 4/5 anonim válasza:
16 éves fiú vagyok.Engem zárkózottá az tett hogy (szerencsére)más vagyok mint a legtöbb mai fiatal.Metált hallgatok,acélbetétes bakancsot,csak fekete ruhát,bőrdzsekit és vaskeresztet hordok(amiért néha nácinak,rasszistának néznek,pedig ez a bátorság jelképe)és van 3 db viking mintájú tetoválásom.2 ember van akit barátomnak tartok,de nekem ennyi bőven elég.
2014. okt. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát én is így érzem magam, kiábrándultam a társadalomból. Van pár barátom, de velük szemben is zárkózott vagyok, nem járok el nagyon sehova, pedig 1-2 évvel ezelőtt még megtettem.

Vagy korán túlléptem a lázadó, bulis korszakot (17 évesen), vagy tényleg nincs ez így rendjén. :D

2014. okt. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!