Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen lett ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen lett ez a világ? Minden tett mögött valami önző érdeket, hátsó szándékot kell sejteni?

Figyelt kérdés

egyszerűen nekem fájnak azok a gyanúsítgatások, és vádak, amivel a kiszemelt lányok illetnek. ráadásul volt olyan, aki a képzelgései miatt hagyott el, vagy utasított vissza.

én, ha szeretek, őszintén szeretek, úgy, hogy egyszerűen körülrajongom a lányt, ajándékot veszek, meglepetést adok, készítek, és őszintén, azért teszem ezeket a dolgokat, mert szeretem, mert nekem mindennél többet jelent.

és egy idő után jönnak a gyanúsítgatások... hogy én biztos azért teszem ezt, azért adom azt, mert elvárok tőle dolgokat. vagy mert "le akarom kenyerezni". vagy valamilyen szinten vissza akarom kapni. teóriákat gyártanak, erre rátesznek a tapasztalt barátnők tanácsai, elmélkedései, és bumm, kapom az ívest, pedig tényleg semmi hátsó szándékom nincs, de ez senkit nem érdekel. nem értem én ezt.


2012. máj. 21. 20:45
 1/7 ASOT ***** válasza:

Ennek 1 oka van, hogy nem bíznak benned!


És amúgy ezt is túlzásba lehet ám vinni...mert úgy érezhetik h meg akarod venni őket!


nem kell minden héten venni neki valamit, nem kell h állandóan te fizess mindent elvileg te is pénzből élsz és ha 1 pár vagytok ezt meg is lehet beszélni.


Nem azt mondom h apróságokat ne, de elég ha az ember 1-2 ezer Ft-os dolgot vesz akár veszel egy kedvenc fagyiját...de ezt sem kell mindig...

2012. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ASOT ***** válasza:

Amúgy megsúgom, hogy ezek a csajok NEM rib@ncok!

Mert ezzel a rib@ncoknak nem lenne gondjuk!

2012. máj. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem ribanc, de végtére rosszabb dolgot tesz velem, mint lehúz, hiszen olyan dolgok miatt árt nekem, amik nem valósak.
2012. máj. 21. 20:54
 4/7 ASOT ***** válasza:

azt nem a barátnőidre mondtam, hanem ellenkezőleg...


De ha minden nőnél így volt akkor benned van a hiba!


Mondjuk próbáld ki h csak havonta veszel valamit, amúgy meg max egy üdítő vagy egy desszert...

2012. máj. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy oldottam meg,h bevallom előre,hogy egy önző disznó vagyok,és minden amit teszek,azzal valami hátsószándékom van. Még ha ez nincs így,akkor is ezt mondom,így nem csalódhatnak bennem,max pozitívan. Figyelj! Tanulj meg őszintén hazudni, az őszinteséget legalább értékelik a lányok,még ha nem is igaz. Remélem érted mire gondolok...;)
2012. máj. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ASOT ***** válasza:

amúgy a nőknél általában ez természetes reakció....


1 nagy értékű dolognál nem feltételezik ezt h megcsalás meg másik nő lehet, hogy ha megkéred a kezüket és felkerül egy csilivili gyűrű.


amúgy ha túl sok az ajándék és értékesebb vagy csak simán sok, akkor meg azt hiszik, h valami oka van ennek, és tuti másik nő van a képben....

2012. máj. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek, ezt is túlzásba lehet vinni. Egyébként én már elég hülyén érezném magam a lány helyében ha pl. te már az ötödik meglepetést készíted, ő meg még az elsőnél (se) tart. 24/L
2012. máj. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!